Sizce hangisi en iyi?

En iyi viski markası? Nedenini de belirtin ^_^ Detays detays detays

• Johnnie Walker
    25% (1)40% (2)33% (3)Oy Ver
  • Jack Daniel's
    75% (3)60% (3)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tamam JD'nin seçilmesiyle sitenin içki kültüründen uzak ergenlerle dolu olduğunu anlamış oldum :D Gidiyorum ben
Pahalı olsa da Gold Blue'dan iyidir noktta

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Jack Daniels Tennessee viskisidir, Johnnie Walker ise İskoç viskisi. Klasmanları farklı bir kere. Öncelikli olarak İskoç viskisi, Bourbon viskisi, İrlanda viskisi, Kanada viskisi ve Tennessee viskisi olarak gruplandırmak lazım lezzetine göre. Johnnie Walker bana göre aroma olarak daha güzel açıkçası.

Ancak adam akıllı, kaliteli ve sert bir iskoç viskisi içmek isteyenler, şayet imkanları da varsa kesinlikle Macallan Blue Label ve Chivas Regal 38'i denesinler.

0|0
    1|0
  • Jack deniliyor..Bende birtek onu içtim bir chivas ya da j.walker denemedim.. Yalnız bayana gelebilcek bir içki değil gerçekten , içen vardır tabi de nadir görüyorum

1|0
    0|0
    • Blue label dene bir gün

• o gün yarın akşam çok müsait :) alsancakta körfeze karşı soğukta için yanana kadar ^_^ =)

• Oo hosgeldin Gel otur serin bir gazozumdan iç

0|0
    1|0
  • İçki kültürü öznel bir yargıdır aynı müzik kültürü gibi, millete ahkam kesme boşuna.

0|0
    1|0
  • Jackk

0|0
    1|1
  • viski içicisi değilim ama bence chivas regal 12 yıllıkları var.. cidden iyi.. özellikle madlen çikolatayla..

0|0
    0|0
  • ben teacher's ı seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Johnnie Walker Black Label

1|0
    0|0
  • keep walking

1|0
    1|0
  • JB güzelim.Conı valker da olur

0|0
    1|0
  • Ankara viskisi var satarim varsa viskiden anlayan

0|0
    1|0
  • Balvenie der susarım..

0|0
    0|0
  • duble black label

green label

blue rabel

istersne kıbrıstan gönderebilirim adana Ankara İstanbul İzmir havaalanınan almak suretiyle

0|0
    0|0
    • Black iyidir . Blue diyen arkadaşların babası zengin sanırım . Yaş 18-24 aralığındasınız basın gidin ingiltereye gezin tozun eğitiminizi tamamlayın ne işiniz var ks de ..

• yaşa ablacım yaşa da ufak atın biraz ;) o viskinin fiyatı 140 euro tlye çevirirsen 420 lira birde alkol vergisini ekle üzerine ki bu vergiyi de basite alma (:

• İstanbul Ankara veya izmirdeysen 200 liraya havaalanına ulaştırayım sana :D

• en iyisi macallan istersen ısmarlayabilirim :D:D:D

0|0
    2|1
  • jack daniels

0|0
    0|0
  • chivas regal

jonnie walker' in de black label'i daha güzel.

0|0
    0|0
  • Ne içeceğin değil kiminle ne hangi moralle içeceğin önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ikisi de degil

En iyisi Chivas Regal'dir.

1|0
    1|1
  • kaç kişi hayatında içmiş onu sormak lazımm bence, bende içmedim marifet olarak görenleri de çok bayağı buluyorum.

0|0
    1|1
    • detays? details. burada insan beğenmiyorsun, kişi kendini bilmeli önce.

• jack daniel s diye biliyorum

0|0
    2|1
  • william grants tabikide

0|0
    0|1
Yükleniyor...