1 ayda kaç kitap okursunuz ?

ayda kaç kitap bitirirsiniz.

benim rekorum 5 :D

sizin ki ? :)

Güncellemeler:
'0' olnların neden okumakdıklarını merak ediyorum.

1|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keresinde 7 kitap okumuştum ortalama sayfa sayısı 440lıydı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• cevap 0 malesef :D

0|0
    0|0
  • 1 ayda 5 kitap bitirdim ama ben kitabı 30 sayfa okur bırakırdım merak ederdim ne olacak diye okuduklarımı kafamda canlandırıdım.Rekor kırmak istıyorsam bu oldukca yuksek rakam olur 30 un uzerinde olur. :) 180 sayfalık kitabı bir keresinde kendimi sıkmadan 2 saatte bitirdim

0|0
    0|0
    • bende 1 ayda 30 dan fazla okumak istiyorum ama 200 sayfalıklardan değil 400-500 sayfalıklardan :D becerebilir miyim acaba :D

• Neden o kadar okumak istıyorsun kendini sıkmadan okucaksın kitap okumak cok faydalı yararlıdır ama fazlasıda zarardır

• kendimi denemek amaçlı :)

• yaklaşık 20-25 gün içerisinde 1 kitap bitiririm.. 1 aylık süreçte rekorum herhalde 2'dir.

1|0
    0|0
  • 5 kitap ne ama? sayfa olarak hesaplamak lazım. tutmam öyle kayıt her gün okuyorum. 2 günde kitap bitirdiğim de olur 2 hafta da.

0|0
    0|0
  • 4 okuduğumu biliyorum istesem daha fazla okuyabilirdim ama sıkıldım :D

0|0
    0|0
  • 13 yaşımdayken harry potter serisini 1 ayda bitirmiştim.

harry potter bilmeyenler dalga geçebilir ama 5. kitap zümrüdüanka yoldaşlığı 1114 sayfa.

0|0
    0|0
    • harry potter son olmadı demi :)

• Demek ki kitap seni cok bağlamıs ondan okumusun

• tabii çok bağladı seri aşırı sürükleyiciydi ondan o kadar hızlı okudum.

hp son olmadı tabi sonrası geldi ama kitap okumaya o seriyle başladım diyebilirim.

• ben bir ayda bir tane kitap bitirdim normalde de kitap okuyan bir insan değilim ben en son okuduğum kitap ise sol ayağım chris brown onuda bitiremedim ki 5-10 sayfa kalmıştı onu bitirmeme. bitirdim diyorum işte. en azından hikayeyi biliyorum sonunu bilmesemde :)

0|0
    0|0
  • Kitap var kitap var.

0|0
    0|0
  • okusaydım bitirmek için okumazdım..başucumda empati kitabı var..2 aydır 5.sayfadayım..sindire sindire okuyoruz

0|0
    0|0
  • lise zamanında bir keresinde yazın kendi kendime bir rekor denemesi yapmıştım ve bir ayda 59 tane kitap okumuştum...ama gel görki şimdi üniversitede şu lanet eğitim sistemi yüzünden iki ayda bilemedin üç ayda bir taneyi zor bitiriyorum...

0|0
    0|0
  • dergi ve netten gazete okurum kitapları hafta sonları ve günde max 45 dk okuduğumdan 2 ayda 1 kitap anca biter. O da sürükleyici olcak . Mesela şimdi seri olarak canavarlar denizini okuyorum süper bişey :))

0|0
    0|0
  • 0 malesef :(

0|0
    0|0
  • hiç okuyamıyorum

0|0
    0|0
  • tembellikten neden olcak :)

0|0
    0|0
  • Hayatımda sadece Fareler ve İnsanlar kitabını okudum. Kitap 120 sayfaydı üstelik tam da okumadım 100. sayfaya kadar okudum. Sana yemin olsun hiç okumadım ama alışkanlık etmem lazım artık :)

0|0
    0|0
    • yemin etmene gerek yok.

her gün okumaya çalış

• hergün kitap okuyacak vaktim yok ama 2 günde 1 kitap okumaya alışmam lazım. sevdiğim tarzda kitap basan da yokki onedena kitaplar sıkıcı geliyo :)

• 20 yılda 2 tane :D yani ayda 0,008 tane kitap bitirmişim bravo bana :D

0|0
    0|0
  • eğer kitap hoşuma giderse 1 günde bitiririm ama hoşuma gitmezse uzuyor da uzuyor

0|0
    0|0
  • 15 sayfa belki ...

0|0
    0|0
  • 4 ama türkçem hala berbat nereede yanlışım var haşla nalamadım

0|0
    0|0
    • Test çöz çok işe yarıyor bende türkçede 20 soruda 5-6 doğru yaparken başlarda sonra sık sık test çözerek 16-17 yukselttim.Hatta dün cozdum test 14 soruda 10 doğru 4 yanlıs fena değil yani :)

• saol arkadaş biliomda olmuyor sözel derslerin gelmişinide geçmişinide skym fizik mat süper kısa formülü ezberle mantığı kap yerine koy gelsin

• 2 ayda 1 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• en fazla 4-5 kitap oluyor

1|0
    0|0
  • hergün bir kitap sayarsak 30 ediyor.azim lazım hergün kitap okunmaz en fazla bir hafta okudum 6 kitaptı

0|0
    0|0
  • ya ben de eskiden çok okurdum ne olduysa son yıllarda hiç okuyasım gelmiyor :(

sen bana okuduklarından birkaç tanesinin ismini söylesene ilgimi çekerse okurum :)

0|0
    0|0
    • elif şafak-mahrem

şu an bunu okuyorum çok ilgimi çekti akıcı gidiyor.

cinayet romanı seversen tükeniş güzel bir kitap

aşkın göz yaşları - şems ve mevlana aşkını anlatan muhteşem bir kitap

zorluklara rağmen başaranlar-bu da geçmişde ki bilim insanlarının kısaca haytlarını nasıl başardıklarını anlatan hayatına yön veren muhteşem kitaplardan... :)

• ayda 2 kitap bitirebiyorum zamanım olsa daha fazla okuyabilirim

0|0
    0|0
  • 4 tane okurum :))

0|0
    0|0
  • Bende yaz tatilinde 2 haftada 3 kitap okumuştum.Yazın iyi okunuyor

0|0
    0|0
  • 2 haftada 1 kitap biriyorum yani en fazla ayda zorlasam 4 olur normalde 3

0|0
    0|0
  • düzenli kitap okumam. bazen hiç, bazen de saymıyorum. hiç okumuyomuşum ya.

0|0
    0|0
  • iki ya da üç...

0|0
    0|0
Yükleniyor...