Bi kitap nasıl tanıtılır?

Pek tanınmamış bir yazarın kitabını nasıl tanıtabilirim?Bana çok iyiliği geçmiş bir insan...Soru net sanırım.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birazcık yazardan bahsedip bu yazarın son kitabında diyerek başlayıp kitabın içeriği hakkında küçük ipuçları verebilirsin. Hatta bazı büyük ip uçlarını yarım yarım verip okuyucunun kafasında soru işareti bırakıp merak ettirip kitabı almaya ikna edebilirsin. Herşey senin reklam ve tanıtım konusundaki maharetine kalmış. Umarım o arkadaşın o kitabı yazmadan önce en azından bir kaç tane kitap okumuştur. Günümüzde özellikle genç yazarlar daha kitap okumadan bir gazla kitap yazarlar ve tamamen laf salatası olan kitap vakit kaybından başka bir şey olmadığı gibi okuyucuyu da okumaktan soğutur. Yani umarım arkadaşın başarılı bir iş çıkarmıştır. Zaten en büyük reklam kitabın kalitesidir.

1|0
    0|0
    • Kitap başarılı fakat benim sosyal ağlarda vs büyük bir kitlem yok.Hep kendi yakınlarım.Arkadaşım zaten tanıtımı çok iyi yapıyor.İnsan okuyunca kitabı merak ediyor.Ama bunu insanlara nasıl ulşatıracağım?Bu arada birçok kitabı var,yeni sayılmaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ana ve çarpıcı hatları ile özetleyerek; kitaptan hangi mesajı almamız gerektiğini göstererek. Bir kitap okunduğu zaman kişiyi sürüklemeli başka dünyaya ve de birşeyler katmalı insana diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Peki ne aracılığıyla yapacağım bunu?Nasıl?

• Internet üstünden vermelisin tanıtımını bir server üzerinden.

• Öncelikle ilgilendiği konuları, yaklaşımını anlatırsın. sonra dersin ki : bilin bakalım bu yazarın adı ne :)

1|0
    0|0
  • televizyona çık herkes görsün seni

0|0
    0|0
  • kime neye tanıtacan okulda book review ödevi mi var yoksa öyle yazar tanıdık kitabı mı yayacaksın ?

0|0
    0|0
    • Tanınmadık bir yazarın kitabını insanlara tanıtmak istiyorum.Ödev değil.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapı kapı gezerek satışını yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Kitabın içindeki can alıcı cümlelerin fotoğrafını çekip kendin beğenmişsin gibi kitabın altıyla beraber yayınlayabilirsin twiter, facebook gibi sosyal sitelerde.

1|1
    0|0
Yükleniyor...