Hangi yabancı dizileri ya da animeleri takip ediyorsunuz ?

Hangilerini takip ediyorsunuz ? Dizi mag te bitti :( Ben Supernatural izliyordumda şimdi nereden izlerim bilemiyorum.. Siz neleri takip ediyorsunuz ? Konusu hakkındada minik bir bilgide verirseniz sevinirim belki izlemek isteyende olur teşekkürler :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• GAME OF THRONES

THE WALKING DEAD

MAD MEN

FALLING SKIES

DA VINCI'S DEMONS

İzlediğim animeler;

BASİLİSK

HELLSING

HELLSING ULTIMATE

ELFEN LIED

GHOST IN THE SHELL

GHOST IN THE SHELL INNOCENCE

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İzlemediğim kaliteli anime kalmadı Nisan gibi Fairy tail in yeni sezonu geliyormuş heyecanla bekliyorum.. :)

1|0
    0|0
  • House,Chuck,Spartacus,Blue Mountain State bitirdiğim diziler. Dexter, Big Bang Theory, How I Met Your Mother,The Tudors şu anda izlemekte olduklarım. Vikings ve Game of Thrones yeni sezonlarını beklediklerim. Favorim Blue Mountain State

1|0
    0|0
  • Erken pes etmissin :) Yabancıdiziizle den izle veya Dizimagı izlerim diyosan Dizikit ten izle. Ama bu site yeni yeni yapılıyo biraz zamanı var.

1|0
    0|0
  • HunterxHunter 2011 güncel olarak takip ettiğim anime şu anda . Vikings ve Game of Thrones in 10 bölümü için 7 aydır bekliyorum . Vikings adı üstünde vikingleri anlatıyor . Game of Thrones klasik sayılır artık zaten konusunu bilmeyen yoktur. HunterxHunter da 12 yaşında bir çocuğun babasını bulması temelli shounen tarzı bir anime

1|0
    0|0
  • True Blood,The Originals,Teen Wolf,Mad Men,Dexter,Hannibal,Dracula,Hung,Person of Interest

1|0
    0|0
  • Favorilerim ve kesinlikle tavsiye ettiklerim : Hannibal , Community , Breaking Bad , Game of Thrones , Da Vinci's Demons

Diğer izlediklerim;

Arrow

The Walking Dead

Revolution

Under the Dome

Himym

Supernatural

The Following

Shameless

1|0
    0|0
  • The Big Bang Theory...

Eskilerden House çok iyidir...

1|0
    0|0
    • house konusu nedir onu baya bir övüyorlardı

• bir hastanedeki ekibin başlarından geçenler diyelim kabaca...Ama greys anatomy'ye ya da bizim doktorlar'a benzemez sağlamdır...ikinci sezondan sonra sende tanı koymaya başlarsın diagnosis falan...ayrıca dr house orjinal manyaktır da:)

• Supernatural ve Dracula favorilerimdendir. Şu an ikisi de tatile girdi, 2 hafta daha beklemek...

1|0
    0|0
  • game of thrones,

originals,

teh walking dead, takip ettiklerim.

house m.d.

fringe

breaking bad unutamadıklarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dizimag bitsin sorun değil torrentten çekeriz ama şuan dişime göre bişey yok bende masters of horror a sarmış durumdayım ne salak bir cümle oldu

1|0
    0|0
  • Haven izliyordum sezon finalini yaptı. Su sıralar Friends izlemeye basladım.

yabancıdiziizle1.com takip ettigim site.

0|0
    0|0
Yükleniyor...