Kapat

Dünya turu yapmak isteyen var mı? Turu hangi ülkede sonlandırırdınız?

bn 40 yasina kadar para biriktirip dunya turu yapma hayalim var baska dunya turu yapmak isteyen var mi

dunya turunu hangi ulkede sonlandirmak istrrsiniz turkiye haric

Güncellemeler:
ucak kullanmadan kara ve deniz yoluyla gezmeyi planliyorum

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya değil ama Avrupa planım var. Uçakla falan değil bizzat kendi kullandığım araba ile hatta bunun planını bile yaptım biraz maliyet fazla ancak avrupanın büyük ve en önemli şehirlerini görmüş oluyorum. Rota şu şekilde İstanbul- Selanik ertesi gün selanik igomenitsa oradan feribot ile italya bari bariden Roma ya ROma ve çevresince bir kaç günün ardırdan Nice orda da bir iki gün sonrasında Barselona burada konaklama Barselonadan direk Paris Parisden Amsterdam oradan berlin berlinden prag sonra belgrad sofya İstanbul yaklaşık 8000 km yol yapıyor. Euro bölgesi olduğu para birimi bizim 3 katımız böyle bir seyahate 10 ila 15 bin TL arasında bir bütçe gerekiyor ama yapıldığı takdirde de çok eğlenceli olur.

0|0
    0|0
    • bnde ilk avrupadan badlamayi dusinuyorum guzl plan karavanla gezmek de guzel olir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• mikronezya.

0|0
    0|0
  • Tahiti

0|0
    0|0
  • en son kore başlangıç mısır

0|0
    0|0
    • bn baslangic avrupa ilk geziler alismis olurum hem ucak kullanmadan gezmeyi planliyorum

• 5 ulkeyi gezdim suanda en guzel ulkelerden birindeym bir yere gitmk istemem artik

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• sanirim en son duragim uzakdogu olur :)japonya ya da guneykore

0|0
    0|0
  • kardeş 40 yaşına gelmeden yersin sen o parayı asasdfads:)

0|0
    0|0
  • New Zeland

0|0
    0|0
  • ben 40 yaşındayım ama daha türkiye turu yapamdım. benim yeni hedefim 80.

0|0
    0|0
  • dünya turuna çıkmayı hallettikte hangi ülkede sonlandıracağımız kaldı öylemi ? :/

0|0
    0|0
    • gemiyle çıkacaksan ispanya ya da portekize git ilk olarak ... oralar gemicilerin kabesidir . ispanyadan başla macellanın rotasını takip et ;) türkiyede sonlandır. ama dünyayı gezdikten sonra bu ülkede yapamazsın . burası çok korkunç biryer. dikdatörlük var .. adaletsizlik var herneyse ...

Yükleniyor...