Film izlicem acep ne izlesem önerisi olan var mı??

film izleyeceğim önerisi olan var mı? varsa komedi türü olsun korkuda olabilir :)) korku filmlerini çok severim korku komedi gerilim vs vs romantik olmasın ağlamak istemiyorum =))

Güncellemeler:
bir tane mi kız cevaplamaz ya :)) uyuyor kızlar heralde

0|0
818

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemediysen star wars izle 6 güzel seri

1|0
    0|1
    • onlar çok çocukca kalıyor

• Sıkar bazen de kimse konuya bakmıyor o yüzden sıkar komedi filmi istersen sana önerim link ya da link tabi senin zevkini bilmediğim için bunları önerebilirm en fazla

• güzelmiş yarın izlerim :) tavsiyen için teşekkür bbenden sana bir +1 puan :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• http://www.youtube.com/watch?v=17XqBdCiHOI Sıra dışı bir filim izlemek istiyorsan buyur : )

2|1
    0|0
  • Korku filmi olarak, Musallat 1 ve 2' yi izleyebilirsin. 1 daha güzeldir.

1|0
    0|0
    • Bu saydıkların korku filmimi sen hiç korku filmi izlemedin galiba :)

• musallat izledim 2 izlesem mi bilmiyorum ki

• Musallat 2, 1'e göre pek sarmıyor...

• yukarı bak animasyon bunu izle =)

2|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi seriyi izle tekrardan :D bende film arıyorum senin gibi.

1|0
    0|0
  • The Change Up,Horrible Bosses, Let's Go To Prison... Bunlar favorilerimdendir komedi dalında

1|0
    0|0
  • Arınma gecesi korku değil ama gerilim var .Korku seansı :D

1|0
    0|0
  • Lütfen biriniz beni taksın ve Groundhog Day izlesin.Sonra siz de bu baş yapıtı tavsiye etmeye başlayacaksınız.Salgın gibi bir şey bu nesilden nesile geçiyor doğuş.gif

1|0
    0|0
    • sağol teşekürler

• Biriniz beni taksın derken izlesin manasında :D imdb puanlarını takıyorsan puanı da sağlamdır.Star Wars hakkında ki ön yargılarından kurtulman dileğiyle ne izliyor olursan ol iyi seyirler

• Elysium güzel film ;)

2|0
    0|0
  • sıkıysa yakalayı izledin mi?

harika bir film Leonardo Di Caprio ve Tom Hanks

1|0
    0|0
  • Zombieland tabi ki de :)

1|0
    0|0
  • Dua Date Komedi Filmi İzlemediysen Öneririm.Gülmessen Gelip Bana Hesap Sorabilirsin

1|0
    0|0
  • rock n rolla(2008) farklı bişey beğenedebilirsin bu ne ya da diyebilirsin :)

1|0
    0|0
  • Sihirbazla Çetesi'ni izle.Muhteşem :))

1|0
    0|0
  • seks filmi izle.

0|0
    2|1
  • Disturbia (Şüphe)

0|0
    0|0
  • Blue Streak (Şaşkın Dedektif)

0|0
    0|0
  • Ben Ben Robot ' u izliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Prestij olabilir

1|0
    0|0
  • son durak 5 çok güzel :)

1|0
    0|0
    • hımmm son durak nerrdeyse bütün seriyi izledim sayılır onu izlerim :) sağol önerin için :)

• Korku değil tabii ki de aşk kırmızıyı izle yaaa süper o film :)

1|0
    0|0
  • mavi en sıcak renktir

0|0
    0|0
  • madem korku ve komedı ıstıyorsun sana korkunç bir filim 1 2 3 4 5 önere bılırım :)))

1|0
    0|0
    • :) 4 kadar izledim 5 izlerim :)) heralde korkunç bir film zten komedi korku yok içinde =))

• korku denmez de komedı bol bol :))

• My Week With Marilyn...

İlk defa dün izledim, çok sıcak ve akıcı bir film. Seveceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • bebek mavisi. çok güzel vede gerçek hayattan alıntı gerilim. kötü ruh var korku muhteşem.

1|0
    0|0
  • Biraz gec cevapliyorum sanirim ama yinede izleyecegin zaman aklinda bulunsun :) bir tane yerli komedi var cok komik adi sag salim di heralde ona bakabilirsin, ben korku sevmedigim icin hic izlemiyorum :D bilim kurgu olarak elysium güzeldi avatarda daha izlemediysen sonra animasyon umarim izliyorsundur cunki ordada güzelleri var mesela yukari bak cok güzel onu siddetle öneriyorum arriety diye bir filmde güzel yani tam bir film manyagiyim :D

1|0
    0|0
    • öncelikle sağa salimi izledim ve gülmekten yerlerde yattığım bir filmdi hala aklıma gelince gülüyorum =)) ve şuan yine gülmeye başladım :)) teşekkürler önerin için :)

• Birsey diil ;)

• 20 Aralikta Sagsalim-2 Gosterime Neden Girmedi? :(

Yükleniyor...