Biz insanlar birseye sahip olmak icin cabalarız ederız vs sahıp olduktan sonrada fırlatıp atarız .. Neden ki?

Ahh ahh eskiler böylemiydi .. Eskiden kadir kıymet bilinirmis ama simdik hep daha fazlası daha ıyısını istiyoruz .. Acaba insanlık bunu mu gerektiriyormus ? Sizde öylemisiniz sahip olduklarınıza sükretmeyi biliyormusunuz ?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanların burnu sürtülmeden büyük şeylere sahip olduğu için,daha doğrusu yeterince emek/zaman harcamadan kolay elde ettiği için.. Biz özünde nankör varlıklarız

0|0
    0|0
  • İnsan hep kendinde olmayana özlem duyar.

bu bazen bir araba olur Fiat alır VW ne göz diker VW alır BMW yuya iç çeker ...

okul biter keşke bir işe girebilsem der iş bulur ben daha iyisine layıkım der...

sevgilisi yoktur keşke bir sevgilim olsa diye hayıflanır birini bulduğunda ise zamanla diğer kızları görür kenki kendine hayıflanır kendisini seven kızı görmez olur...

emeller istekler ve beklentiler...

0|0
    0|0
  • İnsanoğlunun yapısında var bu. İnsanın ihtiyaçları sonsuzdur ve ne kadar giderirse daha fazlasına ihtiyaç duyduğunu hisseder.

0|0
    0|0
  • hatunlarımıza soralım bakalım cevaplar sizdeee

0|0
    0|0
  • Allahın rızasını almak için şükrediyorsanız, kaybettiklerinizin sizin için bir anlamı yok demektir. (:

0|0
    0|0
  • Ben bir bilgisayarı 7 sene kullandım.Cep telefonunu da 3 seneden beri değiştirmiyorum

Şimdi gençler tüketim çılgını hersene 2 3 defa telefon değiştirirler ayda 4 5 tane ayakkabı alırlar 1 tanesi yetebileceği halde

İnsanlar özenti olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bagzen cok nankör oluyoruz evet. Misal ben sahip olmak istedigim birsey icin savasiyorum sonra sahip olfuktan sonra bikiyorum istemiorum . Sonra kendime diyorumki sen önce ne istedigini bil ! :)

Ne istedigimi bilmiyorum

1|1
    0|0
  • Elde edince değerini kıymetini anlamayız halbuki şükredip kıymetini anlamamız gerekir

1|1
    0|0
  • Seni çok özledim. Ve farkettim ki birlikte bir fotoğrafımız bile yok :(

1|0
    0|0
    • Bende senı ozledım bebısım aklımdasın bu aralar arıycam dıyorum fırsat bulamıyorum .. Sende yogunsun vs .. Haftasonu gel sınema yapalımm =))

Yükleniyor...