Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz??

Alevi ile evlenen Sünni'ye 140 kırbaç , çocuk yaparsa ölüm !

link

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Beyinsizler sürüsünün zırvaları. Yıl 2014, uzay çağındayız, genler okunmakta ama hala bizim hacı hoca tayfaları Alevilere takmış kafayı..

0|0
    0|0
    • Lan insan kırıntısı, lan yobaz, be hey gafil sen kimsin ki önce kendine bunu sor?

• inan bundan beterlerini gördüm...bu cahil bu saldırgan bu iftiracı zihniyet öyle fazlaki hiç tahmin etmediğin insanlardan bile çıka biliyor.ya bu kız fakülte bitirmiş diyorsun bir konu açılıyor şak ortaya çıkıyor.ne desek boş...söylesem tesiri yok sussam,gönül razı değil(fuzuli)

0|0
    0|0
    • Bazen evet çok saçma sapan cümleler çıkıyor ağızlardan.

• boşver.islam tarihini osmanlı tarihini bilenler zaten böyle cahilce şeylerden uzak dururlar.

• Ahlak ve kültürümüze uygun olmayan bir bakış açısı...

0|0
    0|0
  • tipik bir orozpucocuğu.anasını yedi sülalesini alevi zikti herhalde.

0|3
    0|0
  • Sunni alevi çerkez vbz. hepsi kardeştir insan olan her insanla kardeşiz ama insan olmayan hayvanada hayvan gibi davranılır yok şu şu mezhepden diyip toplumdan ayıramazsınız not : Habere bile bakmadım gerek duymadım ...

0|0
    0|0
  • cumhuriyet gazetesinden bir haber işte..

inanmıyorum

1|1
    0|3
    • yok ona da inanmam, haberin içeriğini oku.

• hayır ama arkadaşlarım var çok yakın

• Ne bekliyorsun ki bu haber yandaş gazeteler de isteseler de yer alamaz çünkü bu haberi o gazetelerde yayınlayacak kadar delikanlı bir adam varsa bile o adam işinden edilir.Günümüzde bunun bir çok örneği mevcut.Ayrıca haber sadece cumhuriyet gazetesinde yer almadı.İktidara karşı kendini satmamış tüm gazetelerde yer aldı.Sözcü ise habere detaylı yer verdi(ailelerin fikirlerini yansıtmak gibi)

• saçmalık.

0|0
    0|0
  • diyorduk 11 yıl önce böyle olacak diye...İnanmıyorlardı da şimdi yüzümüze bakacak halleri yok...Noldu Gülen'e "Hoccccaaaaam!"diyorlardı da şimdi ne oldu?hep dediğimiz şeyler işte,aha görün...buyur,gelsin eksiler küfürler...

0|0
    0|1
  • böyle birşeyin olduğuna inanmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • deli mi yok ne diyelim

0|0
    0|0
  • Kurtuluş Savaşı'nı kazanmamızı kadınların başının kapalı olmasına bağlıyor adam..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sunnilerin bu mezhep faşizanlığı ne zaman son bulacak?

1|2
    0|1
    • aşağıda biri de hemen yalan demiş. sunniler böyle bir şey yapamaz ya güya .)

• nadiren çıkıyor onlarda ablası :D

• yok onu yazanın görüşünü biliyorum çünkü :)

Şimdi bu haber tam tersi olsaydı, vay aleviler diye soruya dalmazsaydı ben*ocuğuyum :)

• gene milleti birbirine düşürmek için yapılmış bir haber. aslı astarı yoktur. sonra gazete tıpkı imam oalyı gibi sessiz sedasız özür diler kapanr gider.

0|1
    1|3
  • Artık bunlara niye aldırış ediyorsunuz ki? Gündem değiştirmek için harika bir haber. Başka sorun yok tabi ülkede.

0|2
    0|0
  • Sünni faşizanlığı kadar kötü bir şey yok

0|0
    0|0
  • kimsenin böyle bir hakkı yok

0|1
    0|0
  • Sunnilerin bu mezhep faşizanlığı ne zaman son bulacak?

0|0
    0|0
  • Sünni faşizanlığı kadar kötü bir şey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...