Kapat

Hayvan eti yemiş demek ne demek?

Arkadaşlar bir şey sorcam size çevremdeki bazı insanlar birine kızınca vay hayvan eti yemiş diyorlar ilk başta bana bu söz miğde bulandırıcı gelmişti küfür gibi geldi bana şimdi duyduğumda gülmem geliyor

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayvanın etiyle beraber davranış özelliklerinide bünyesine almış zat-ı muhterem.. Keza her zaman sarf ettiğim bir cümle olup üstü kapalı iki ucu açık konuşmayı severim:P

0|0
    0|0
  • Ne hayvan adamsın mahiyetinde bir söz.

0|0
    0|0
  • eskiden eşek eti yemiş diye söylenirmiş zamanla her şey gibi bu da değişip hayvan etine dönmüş anlam yüklemek gerekirse kural tanımaz iğrenç işlerin adamı demek gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • genellikle daha çok yaşlıların kullandığı argo ama duyunca gülmekten kopartan sözler :D

0|0
    0|0
  • bizim buralarda bir artniyet olmadan espiri maksatlı söylenen bir söz.. çoğu insan yer hayvan eti.. :)

0|0
    0|0
  • kişinin aklından geçen hayvana bağlı. dana keçi domuz...

0|0
    0|0
  • çok ağır bir vejeteryan küfürüdür:))

0|1
    0|0
  • Oradaki kasıt " Çiğ hayvan eti..."...

0|0
    0|0
  • hayvan et yemiş iste :D

0|0
    0|0
  • hayvansın senin daha kibarı :)

0|0
    0|0
  • insanmısın sen demek anlamında kullanılmıs mecazi bi söz

0|0
    0|0
  • Laf çorbası ;))

0|0
    0|0
  • Nankör akıllı düşünemeyen demek benim sözlüğüme göre.

0|0
    0|0
  • espri altında söylenmiş sözdür.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum ama kötüdür heralde anlamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tavşan kanı diyincede öyle kötü bişe denmiş gibi sananlar varmış bilmiyorum niye

0|0
    0|0
  • Adileşmektir bir nevi.

0|0
    0|0
  • ben bu lafı günlük hayatta cok kullanırım o lafın anlamı yasdıgın olaya göre değişir örn: yagmur yagıyodur adam arabayla son hızla gelır ustun basın su olur buna dıyecegım tek sey hayvan eti yemiş yada arkadas denemelerde bnden yüksek aldıgında ona derim :D şaşırdıgımda derim :D

0|0
    0|0
  • salakça bişy işte boşver

0|0
    0|0
  • bir çeşit küfür:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...