Profosyonel fotoğraf makinası sizce en iyileri en güzelleri?

Arkadaşlar profosyonel fotoğraf makinası sizce en iyileri en fazla 2000 olucak şekilde yazarmısınız makina alıcam ve kararsız kaldım aklımda canon d600 sizce?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• fotoğrafçılığıa başlayan insanlar ilk aşamada temel prensipleri öğrenirken çokça çekilmiş resme bakar.. bunların değerlerini yorumlarken muhakkakki makinaların markasını da öğrenir.. yani fotoğrafçılık işlerine girmiş kimselerin ilk öğrendiği şeylerden biri bu sorduğun sorudur.. sende bu bile yokken yazık değil mi 2000tl ye makine alacaksın... canon D600 seni çoook çoooook aşan bir makine.. ayrıca üzücü yanı şu ki (fotoğrafçılıktan anlamadığını düşündüğüm için söylüyorum) o makine senin gördüğün, hayalini kurduğun resimleri çekebileceğin bir makine de değil... bence makine fiyatlarından önce bir kursa yazıl, (kurslar makine imkanı sağlarlar, illa makineye ihtiyacın yok kursa yazılmak için) sonra sen zaten ne istediğini bilen bir kişi olarak makineni seçebilirsin.. başka bir soru?

0|0
    0|0
    • önceden fotoğrafçılık yapmıştım ve zor durumda kalıp makinamı satmak zorunda kaldım nikon d5100 1 ay kadar kullandım fakat arkadaşlarımda canon vardı ve baktığımda hoşuma gitti..

• keyfen evet fakat fotoğraf hakkında çok kitap okudum

• ben bu işi diyorum diyorsan ona göre yorum yapıcam.. 2000tl gibi bir parayı madem gözden çıkardın, kendini biraz daha sık ve Canon 60D al.. eğer kapalı alanlarda çekim yapacaksan daha çok muadili olan nikonları seç.. kapalı alanlarda nikon canondan daha iyi bence..

Erkekler Ne Diyor 6

• Aklındaki uygundur.

0|0
    0|0
  • Yapacağın çekimlere göre lenste çok önemli.. Onun dışında sony öneririm

0|0
    0|0
  • Canon D600 D650 modellerine bakabilirsin

0|0
    0|0
  • nıkon d7000 al keyıne bak yurt dısı lenle bırlıkte 1600 elan teknosa gıbı yerde 2400 e falan gelır yurt dısı sıfır al sorun cıkmaz zaten e otografcılar bıle kullanıyo harıka makına cozersın 1 2ayda herseyını vıdeolarını felan ızlersın

0|0
    0|0
    • tesekkur ederimm

• bak sakın gıdıp 5100 falan alma az cok anlıyosan tkrar almazsın o makınayı ocus felan yok ve d7000 ın heybetı kasa kalıtesı ozlellıklerı kıyas bıle yapılmaz zaten ust sınıf kesınlıkle ıkısnı elıne alınca anlarsın farkı benden bukadar aylarca arastırdım ben 1600 1700 e boyle bı makına harıka otesı

• tesekkur ederim

• spor fotografcısımısın

0|0
    0|0
  • hobi olrak mı yapmak istiyorsun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...