Sizce neden Türkiyede din çok büyük bir değer ve büyük bir korku?

Bu konu hakkındaki düşünceleriniz gercekten emrak ediyorum.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Ülkede din özgürlüğü olduğunu hiç sanmıyorum. Hala ben ateistim, deistim veya hıristiyanım dendiğinde yargılanıyoruz.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• din hemen her ülkede büyük değer

kutsal olan her şey değerlidir

sadece dinini bilmeyen çok insan var, kulaktan dolma bilgilerle yaşıyor ve çabuk yönlendirilebiliyor

bu sadece bu ülkenin insanlarına özel bir durum değil

herkes araştırma yapmıyor dini hakkında

okuyup araştırıp öğrenmek yerine hazırcılar birileri söylesin anlatsın istiyorlar ve başkalarının söylediklerine o yüzden körü körüne bağlanıyorlar bence ya da tam tersi

0|1
    1|0
    • din kullanılmak üzere hazırlanmış bir ticaret alanı bence!

• size göre öyle olabilir

bize göre din kullanılmaması gereken şey

• ama kullanılıyor dostum sitem buna zaten ve kullanılmasına izin verenlere

• ottan insanlar dini zorlaştırıp bize sunuyorlarda ondan

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• müslümanlık ülkemizde uzun yıllar halka kötü bir şey olarak gösterilmeye çalışıldı.islami şartlarda yaşanılırsa şeriat gelecek diye bizi korkuttular,halkın istediği gibi ibadet etmesini psikolojik olarak engellediler ve hala bazı kanallar ne yazıkki bu safsatayı yayınlamaya devam ediyor ama son 10 yıldır insanlar özgür şekilde ben müslümanım istediğim gibi yaşarım demeye başladı.bize düşen dinimizi en güzel şekilde yaşamaktır

0|0
    0|1
  • din insanın herseyı ve dunyada gelmıs gecmıs kac mılyar ınsan varsa hepsını etkılyecek bır olgu..bu dunyanın fanı oldugunu her ınsan oglu bılıyor zaten onemlı olan dıger taraf e dıger taraf ıcınde calısmak gerek dınler arası ya da ınanclar arası farklılıkda buradan cıkıyor herkes kendıne göre ıbadet edıyor..o yzuden kendı halıne bakcan kımseyle ılgılenmıcen..rabbım herkesı dogru yola naıl etsın ınsallah..

0|0
    0|0
  • üstüne fazla gidilmemesi gereken bir konu

0|0
    0|0
  • eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve resuluhu

cayırt

0|0
    0|0
Yükleniyor...