Keep calm and do nothing :D

Putinin rusyadaki saldırıyla ilgili saldırıyı henüz kimse üstlenmemişken,kuzey kafkasyadaki islamciları sorumlu tutmasına ne diyorsunuz?

Güncellemeler:

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman adalet gördün ki bu adamlardan? Çeçenyanın çekmediği kalmadı ellerinden, üstüne bir de Kadirov gibi pislik bir devlet başkanları oldu, Rus kuklası.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• islami cihat gruplarından biridir. dünyanın en gerizekalı ve eli kanlı grupları islamdan çıkıyor. allahu akbar deyip canlı bomba, kafa kesme cart curt insanlık dışı ne varsa bunlardan çıkıyor.

0|0
    1|0
    • Oradan çıkan teröristlerle İslamı bağdaştıramazsın ki :)

Dış teşkilatların kusursuz stratejileri işte.

• aradığın nedenler saçma cevabını zaten aldın bunların,senin zoruna giden şeyler basit ateist takıntıları,neden göstermiyor neden yaratmış vs,baştada söylemiştim Allah kendini gösterse bile hikaye,hala kanıt arayışındasın,ama için için inanıyorsun ve zoruna gidiyor,kanıt görememen ama kanıtı somut olarak görmen mümkün değil,nekronomikon bile tek başına büyük bir kanıtdır bana göre,ama algı meselesi bir ateiste göre o sadece bir kitaptır,mantık ve algı sadece somuta odaklanmışsa vay haline.

• klasik müslüman yaklaşımı. zincirlerini kırıp sorgulayabildiğin noktada aynı frekansı yakalayabiliriz

• Gavat kendini hala Bolşevik Rusya'sında veya Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti'nde yaşıyorum sanıyo galiba. Koduklarım grip olsalar İslamcılardan bilcekler.

0|0
    0|0
  • Bu Putin ile onların arasında ki bir hesaplaşma..

0|0
    0|0
  • olabilir tabi zaten bu olasiliklari iyi kullanip istediği sekilde yönlendiriyor bu tip adamlar. yalan söylemesi muhtemeldir.

0|0
    0|0
    • sen 3 saat senin için ugrastigim Dogum Haritani istemiyor musun? ben de sana son kez soruyorum yoksa sileceğim.!

• lahmacun diyorum

cayırt

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Gündem yaratma meselesi

0|0
    0|0
  • çeçenler candır diyorum :)

0|0
    0|0