İnsanlar Neden Bu Kadar Özenti ?

Çevremde çoğu kişide bir özenti merakı var.Ve sürekli bunu uygulamaya çalışıyorlar.Hep filmlerdeki,dizilerdeki ortam havalarına girmeler,hep espiri yapma çabaları ,herkese başkaldırı ve biz herkesi ezeriz havaları ve ortam yapma çabaları nedir ya ?Bu insanlar hiç doğal olamıyorlar.O kadar yapmacıklar ki akılları sıra o metodları uygulayınca adam oluyorlar.Neden insanlar böyle ?Bu insanları anlayabilen var mı ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç sıfat da ben eklemek istiyorum dostum :

-Özellikle toplum içinde bağırıp çağırarak konuşarak başkasını rahatsız etmek, bu durumu çevreyi takmayan özgüven sahibi olarak adlandırmaya çalışmak

-Doğallıkla hayvanlığı karıştırmak

-Alçak gönüllülükten nasibini almamış olmak. İllaki övünecekler bir şeyle

-Öğretmenlere/müdürlere/aile büyüklerine dayılanmaya çalışmak

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen özentilikleri sırasında oluşan o yapmacık hava yüzümü buruşturuyor. onun yerine ben utanıyorum

0|1
    0|0
  • Ozguven eksikligi...

0|0
    0|0
    • bu laf bana mı şimdi eğer insanları rahatsız etmemek,yerine göre davranmak özgüven eksikliği ise evet özgüven eklsikliği var o zaman.!

• İnsanlar neden bu kadar özenti? diye başlık atmışsın. Ben de -kendimce- sebebini sana ilettim.

Sözüm sana değildi... Galiba sana fena dokunmuş onların bu durumu. Bu sebeple alıngan davranıyor olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• erdoğanın hamaset siyasetinin sonuçları bunlar son 11 yılda halkı böyle yaptı büyüğü küçüğü farketmiyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...