İran ile İsrail savaşsa hangi ülke kazanır?

İki ülke arasında sürekli bir gerilim ve tehdit/saval sözleri var. Sizce bir savaş olsa hangisi kazanır?

• İran kazanır
    50% (2)40% (4)43% (6)Oy Ver
  • İsrail kazanır
    50% (2)60% (6)57% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dualarımız İran'la ^_^

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İsrail, Bizim konya kadar bile değil, ve şunuda unutmayın onların işi gösteriş ve korkutmak herşey parayla kazanılmıyor. Daha dün oluşmuş bir devlet yeseydi çoktan savaşırdı. İranın 2500 yıllık devlet tarihi var. Osmanlı en güçlü zamanında bile İranı alamamış bana göre İran savaşırsa kısa sürede israili yok eder.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• israil lobi olarak,para olarak herkesin bildiği gibi çok çok çok güçlü bir devlet,normalde öyle olmasa zaten iran çoktan parçalardı israili 2-3 milyon nufuslu ülke İrana nasıl kafa tutsun mantık olarak aykırı.

1|0
    0|0
  • Silah tüccarlığı yapan Amerika kazanır.

Her iki tarafa da silah ve askeri malzeme satarlar.

İran'a demokrasi getirirler^^

B'yi işaretledim. İran'ın, AB ve ABD'ye karşı şansı yok.

1|0
    0|0
  • İsrail kazanır, ama hüküm süremez..

0|0
    0|0
  • iran tüm gücüyle israil e saldırır ve israil çok büyük zarar görür. tahminime göre iran, bir amerikan savaş gemisini batırır. savaş daha da büyük bir hal alır ve doğal olarak nükleer savaşa döner. tabi olarak sonuçları insanlık adına çok üzücü olur. iran askeri anlamda kesinlikle hafife alınacak bir ülke değildir. üstelik askerleri, korkak israil askerleri gibi değildir. ölümüne dalarlar.

sonuç olarak çok büyük bir savaş olur. eğer çin ve rusya iran a destek verirse amerika arkasına bakmadan kaçar. bu durumda israil in sonu gelebilir. ama rusya ve çin in aktif destek vermesi gerekir. bu amerikan ekonomisininde sonu olabilir.

0|0
    0|0
  • Tüm dünya kaybeder !

0|0
    0|0
  • ikiside kaybeder.

0|0
    0|0
  • amerika kazanır.

0|0
    0|0
  • :)) İsrail devleti İran'ın 24 saatini almaz diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • İkiside birbirine zarar verir. uzun dönemde Azerbaycan.

0|0
    0|0
  • Abd'in en büyük destekçisi olan bir ülke kaybeder mi ?

0|0
    0|0
  • kimseye dua edecek değilim.. bir laf vardır filler tepişince çimenler ezilir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...