Esaretin bedeli <= bu filmi izleyen var mı konusu nedir

esaretin bedeli <= bu filmi izleyen var mı konusu nedir ne anlatıyor ?

Güncellemeler:
Bir şeylerin anlamlı olduğu zamana dönmek istiyorum derken neyi kastediyor ya bu filmde izlycemde şimdi zamanım yok acayip merak ettim o yüzden sordum

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bankacı Andy, esrarengiz bir cinayet sonrasında shawsank hapishanesine gönderilir. Bundan sonraki hayatı artık esaret altında geçecektir ve bu hayatın bir parçası olacaktır. Tabi burada redding ile sıkı bir dostluk bağı oluşacak ve Andy' nin buradaki esareti ve o yerdeki etkisi bütün hapishanede hissedilecektir...

Detaylara girmemek gerek, izlerken belgesel tadında dahi gelebilir film sana, kendine özgü bir etkisi var, filme kendini iyice verirsen zaman mekan kavramı dahi kalmıyor...

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok güzel bir film.. Cezaevinde geçiyor orda yaşayan insanların yaşadığı zorluklar, bir insanın hayatının nasıl bir anda değiştiği, mücadele, sabır, dostluk, zeka... İicinde herşey var izlemelisin

0|0
    0|0
  • Güzel filmdi

0|0
    0|0
  • Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasından gösterilir. Sormana gerek yok. İzle.

0|0
    0|0
  • Konusunu s*ktir et önemli olan verilen mesajlar kesinlikle izle bazılarına göre ve IMDb'ye göre link sinema tarihinin en iyi filmi kabul edilir :)

0|0
    0|0
  • link sisters <3

0|0
    0|0
  • izledim dayılar mahkumdu falan işte

0|0
    0|0
  • O filmi izlemeyen insanın hayatında büyük bir şey eksiktir. Beni en çok etkileyen film. Bence yapılmış en iyi 3 filmden biri

0|0
    0|0
  • Bu ve bunun gibi filmler iyi pazarlanıyor,reklamı iyi yapılıyor,maaşlı sinema yazarları övüyor,halkada sinemanın başyapıtı olduğu çok iyi film olduğu inandırılıyor,Jean-Luc Godard,İngmar Bergman,Andry Tarkovsy,Mikail Haneke bunların filmleri başyapıttır,çok iyi filmdir,benim görüşüm böyle.

0|0
    0|1
  • Googleye Esaretin Bedeli yazıp vikipediye baksan cevabı zaten bulursun. Buraya yazıp cevap bekleyene kadar da açıp izlemeye başlardın.

0|0
    0|0
  • Fazlaca abartılmış,çok çok iyi diye lanse edilmiş ki bence sadece iyi bir film,hapisane temalı,dostluk filmi diyelim kısaca,izleyin derim.

0|0
    0|1
  • yeryuzunde sımdıye dek cekılmıs en harıka filmdir kendisi

ızlemeyen kısı sınema adına buyuk bır kayıp yasıyor demektır

0|0
    0|0
  • Izlemeyen az vardir . Hapishanede geciyo

0|0
    0|0
  • Suçsuz yere hapis yatan bir adamın hikayesi..Filmin yüzde 95'i hapiste geçiyor.Ona rağmen sıkmaz, soluksuz izlersin.

Sonunda da şaşırtıcı bir sürpriz var.

0|0
    0|0
  • cok güzel bir fim kazırma sakın derim :)

0|0
    0|0
  • mutlaka izle tam bir efsane olmuş bir film

0|0
    0|0
  • Direk izle sorma bile :)

0|0
    0|0
  • yıllar oldu izleyeli..

0|0
    0|0
  • ölmeden izle...

0|0
    0|0
  • dostlugu anlatan cok guzel fılmdır ızlemelısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok büyük bir eksiklik izlemelisin diyorum.

0|0
    0|0
  • Adamın biri hapis yatıyor suçsuz yere

sonra çıkıyor..Hepsi bu.

0|0
    0|0
  • hapishanede geçen ve mahkumlarla ilgili bir film,ben yarısında uyuya kalmıştım sanırım:)

0|0
    0|0
  • Ölmeden önce izlenmesi gereken filmler arasında bir şey işte. güzeldir baya.

0|0
    0|0
  • abartılıyor..

0|0
    1|0
    • Abartılmıyoda kadının doğasıyla pek alakalı değil..

• Abartan abartsın seni niye rahatsız ediyor ki ?

• rahatsız ettiği yok ama yorum yapma hakkım varsa eger film hakkında kendi fikrimi söylemem de son derece normal degl mi? abartılmasınn beni rahatsız ettiğini sen çıkardın. yanlış. sadece abartılıyor diyorm.

Yükleniyor...