Yeni yıla girdik ama hiçbirşey değişmemiş.Sabah kalktım herşey aynı

var mı yeni yılda bir değişiklik yaşayan?sabah uyanınca etrafında değişen bir şeyin olduğunu farkeden?

0|0
23|17

En İyi Kız Görüşü

• Maddesel anlamda yok tabii ki. Aynı manzaraya uyandım hatta bir gün öncesinden daha dağınık bir ev, daha dağınık bir mutfak beni bekliyordu:)

Ruhsal anlamda güzel uyandım. Yepyeni bir başlangıç için hazırdım. Güzellikler yazabilceğim yeni zamanlar var...

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Benim için değişen sadece telefonumun ekranına baktığım zaman tarih kısmındaki 2014 bölümüydü..

Ne Ruhen, Ne madden hiçbir değişiklik göremedim :)

0|1
    0|0
  • Iste bende bunu anlamiyorum deli gibi kutluyorlar sanki yarin kalkinca gök yüzü pembe olcak ya da parama birimi yükselcek herkez zengin olcak sefalet kalkcak..ne olmasini bekliyrosunki sabaha kadar sacma sapan eglenip kutluyorsun..sene gün kavrami olmasa hayat hep ayni mantikda akiyor

0|1
    1|0
    • Çokta eğlendiğim söylenemez.birşeyin değişmesinide beklemiyordum zaten

• Ben genel olarak diyorum tv bakdimda bügün görende Sonsuz bir ömür bahsedilmisceksine egleniyorlar

• KARDEŞ SEN BURDA SÜRÜNÜYORSUN CİDDEN BAK

0|1
    0|0
  • ne değişecek ki sabah new yorkta falan mı uyanmayı bekliyordun :D

0|1
    0|0
  • hayır yokkkkk

0|1
    0|0
  • Bi bitmediniz ya.yeni yila girdik eglendik iste ,ne bekliyordunuz ki hersey bir anda degisecek falan mi ndmdkddnm

0|1
    1|0
  • Gunesle yer degismeliydik.Olmamis

0|1
    0|0
  • Yeni hayat değil ki arkadaşım, "yeni yıl" en nihayetinde... Sen çok beklenti içine girmişin.

0|1
    1|0
  • Hava soğumuş sadece :)

0|1
    0|0
  • hayır yok pek birşey beklemiyodum

0|2
    0|0
  • ne bekliyordun

0|2
    0|0
    • birşey beklemiyordum.sadece sordum sizde var mıbir değişiklik diye?

• Ne gibi bir değişiklik bekliyordun ?

Uzaya mı ışınlanacaktık ?

0|3
    2|1
  • sene değişti. daha ne olsun :P

0|1
    0|0
  • Hersey ayın şimdilik ama inşallah bu sene boyunca hersey güzel olur kendim ve herkez için

0|1
    0|0
  • takvim :D (çok jkısaymış )

0|1
    0|0
  • bugün aynanın önünde ilk defa makyajimi sildiğim ıslak mendil duruyordu ajlhsflahsflh

0|1
    0|0
  • sokaklar pislik icinde :D

0|1
    0|0
  • Çok saygılı birisin öncelikle saçma sapan sitemli mesajları bile artılamışsın..değişikli mi araba alcaklar kötü haber ötv zam..gerçi soyguncular oldugu sürece hiçbirşeye şaşırmıyoruz

0|1
    0|0
    • Hep aynı gider yarasın çaylar bedava,boşver unut gitsin kölelik aynı devam ediyor ediyor unut gitsin çok uzaklarda,.benim insan gibi yaşamaya inançım kalmadı unut gitsin çok uzaklarda,özel sektör köle gibi saatlerce çalıştırıp az para versin unut gitsin çok uzaklarda,yöneten siyaset şovcuları makam mevkiciler paralara boğulup zevki sefa yapsın unut gitsin çok uzaklarda,.benim sömürülmeye alışmış insanların kaderini değiştirme iradesi yok alışmışlar köleliğe unut gitsin çok uzaklarda..

• öylesine bir soru sorduk işte. bu kadar cevap geleceğini beklemiyordum. bende bir değişiklik olmadı olan vardır belki? evlenen, çocuğu olan, milli piyangodan para kazanan, işini değiştiren v.s.

yoksa ben ne bekleyeceğim ki yeni yıldan, eskisinden farkı yok.bir tek zamlar var beni etkileyecek.

• bakireydim artık değilim :)

0|1
    0|0
  • sabah uyandığımda her yer rakı ve votka kokuyodu babamlar sağolsun :) tek fark bu benim için :)

0|1
    0|0
  • yok ne olacakti agaclarda cicekler, hesabinda bir miktar para, gokten yiyecekler yagacaginimi dusunuyodun?

0|1
    1|0
  • Dünün aynısı... link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 31.12.2013 olan tarih 01.01.2014 olmuş tek fark bu

0|1
    0|0
  • 3 ün yerine 4 geldi fark bu ne bekliyodun sen :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Hersey ayni degisse iyi olur ama iste..

0|1
    0|0
  • Havadurumu bile aynı... Bende de 1 günde bir değişiklik olmadı.

Anlık bir değişim beklemiyordum zate.

İnsanın kendi eseri olan takvime bir de anlam yüklemesi sonra da birşeyler mi bekleyecek?

Yıllık ritüel bazen hoş bazen gereksiz ... Olmasa tühbe denilecek birşey değil hergün benzer şeyler yapılabilir...

0|1
    0|0
  • olmamı ...yeni yıla yine ötv zammı yapmışlar oto ya sigaraya alkole ...yani dünden birşey yok dünden veya ondan önceki günden...

0|1
    0|0
  • İnsanı değiştiren zaman değil kendisidir...Kararlardır, duygulardır, azimdir, kararlılıktır, çabadır vs...

bunlara konsantre olmayanlar zamanı sayar ancak...

0|1
    0|0
  • 45 yasına gelmıssın konustugun seylere bak ya :D

0|1
    0|0
  • Zammı koydular gene daha ne olsun?

0|1
    0|0
  • Farketmedik çünkü faturalarımız ay sonunda geliyo :D

0|1
    0|0
  • değişen tek şey 13 ün 14 olması biraderim

0|1
    0|0
  • ne bekliyodun kı ben anca yeni giren yasaları fark ettim

0|1
    0|0
  • ne beklıyodun ki sabah olunca dünya mı değişecekti

0|1
    0|0
  • YÜZSÜZ HIRSIZLAR HALA YÜZSÜZ HALA MAGDUR

0|1
    0|0
  • odamın cok dagınık oldunun farkına vardım aksam fazla dagıtmısım ortalıgı :D

0|1
    0|0
  • yine sabah ereksiyonu...

0|1
    0|0
  • Ne bekliyordun uçan araba ışınlanan insanlar mı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...