Sitede Hotels Com reklamları neden yalan söyler?

Arkadaşlar buraya reklam alın tamamda reklamda 42 lira yazan otel siteye girip sayfasına bakın 170 lira yazıyor..

Şimdi bu reklam neyin reklamı ? Okuyanlarla para verip reklam verip dalgamı geçiyorlar ? Düşüncelerinizi yazar mısınız ?..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• reklamlara hiç bakmıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takma onları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Reklamlar Google tarafından otomatik olarak sayfalara ekleniyor. Dolayısı ile uygun olmayan reklamlar da sitede yer alabiliyor. Reklamlar yönetim tarafından seçilmiyor. Ancak reklamları da şikayet edebilmemiz mümkün.

Uygunsuz gördüğünüz reklamların ekran görüntüsünü alıp, yönetime yollarsanız, o reklamın sitede bir daha verilmemesi için yönetim tarafından gereği yapılabilir. Daha önce bu şekilde aldatıcı reklam şikayeti hatırlamıyorum ancak, uygunsuz bazı reklamlar vardı ve paylaşımı yapan arkadaşlara yönetim bu şekilde cevap vermişti. Aynı şey bu durum için de geçerli olacaktır sanırım...

0|0
    0|0
    • Girin bakın orada yazan fiyatların hiçbiri yok..Tamamaı palavra..Ve yalan reklam.

• Ben reklamları göremiyorum. Level 9 sonrası üyeler reklamlardan muaf tutuluyor. Ancak doğru tespitte bulunduğundan şüphem yok. Ülkemizde reklam dedin mi yalan aklıma geliyor zaten...

• göz zevkimi bozduğu için internet reklamlarına, sevdiğim programı böldüğü için televizyon reklamlarına sinirleniyorum ve hiç tenezzül etmiyorum. bi şirketim olsa reklamı gazeteye verirdim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...