Yılbaşını kutlamak saçma değil mi?

merak ettim yılbaşını kutlamak sizede saçma gelmiyor mu?

yani biz başka saatte giriyoruz başka ülkeler başka saatte giriyor ve yılbaşı için onca para harcanıyor. çok gereksiz birşey değilmi sizce?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok saçma ve gereksiz buluyorum eski yıldan ne hayır gördükte yeni yıldan hayır görelim :/

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni bir yılı kutlamak saçma.. sanki bir gün sonrasında kraliyet ailesinin bir ferdi olacakmışız gibi karşılayanlar var... :D

0|1
    0|0
  • evet, saçma. Yılbaşını hristiyanlar h.z. İsa'nın doğumu için kutluyorlar ancak h.z. isa yazın doğmuştur, kışın değil. takvimleri de yanlış.

1|2
    0|1
    • avrupa üniversitelerinde teoloji doktorası yapman için teklif geldi mi sana?

• İsa'nın doğumunun 25 Aralık'taki Noel'de kutlandığını, Yılbaşıyla alakası olmadığını bir türlü idrak edemediniz.

• e yine yanlış bir tarih, ama bilmiyordum sahiden de.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ramazan gelir sakız orucu bozarmı yılbaşı gelir, yılbaşı hırıstiyanların bizim kutlamamız saçma değil mi? Bu sorular hiç bitmeyecek sanırım. Yeni bir yıl ile noeli karıştırmamak lazım. 31 aralık gecesi tv karşısında kuruyemiş yerken bira içmenin bir saçmalığı olamaz. Yada dışarıda bir yerde özel bir gece geçirmek eğlenmek dans etmek saçma değil. Bunu yaparak onlardan olmuyoruz.

0|1
    0|0
    • herkes aynı soruyu sorabilir insan sonuçta diğerlerinin de görüşünü merak edebilir ayrıca dediklerin hepsi bana göre çok saçma 365 gün bitiyo diye onca para harcamak? saçma...

• Buna eğlenmek deniyor. Herkesde kesesine göre eğlenebilir.Yılbaşı bunun bahanesi

• ilk defa islam'a vurgu yapmadan yılbaşı kutlamanın saçmalığını anlatmaya çalışan birini gördüm bu sitede.

0|0
    0|0
  • Yılbaşı kutlamam ama herkes içiyor diye kendimi tutamayıp ben de içerim.

Sadece kendi Türk kültürümüze ait özel günlerin kutlanması taraftarıyım.

Yılbaşı, kapitalizme hizmet eden önemli bir uygulamadır.

0|0
    0|0
  • saçmaysa kutlama

0|1
    0|0
Yükleniyor...