Bir sahte resim bir sahte yorum nekadar doğru ne kadar yanlış sizce

internet aleminde böyle. bu site hariç güzel kız resmi koy yakışıklı erkek resmi koy oldudaa bitti neden böyle kankalar sizce herşey onlinemi bu hayatta

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• sanal adı üstünde hayal ürünü.insanlar hayallerinde olmak istedikleri gibi görünmeye çalışıyor sanalda..gerci gercek hayatta da rol yapanlar cok :)) ne biliyim işte herkes kafayı yemiş:D dünyanın psikolojisi bozulmuş cok dönmekten:D

0|1
    0|1
    • dönek çok o başka burada insanlar hayatı boyunca soramıyacaklarını artı parantez en deli sorularını soruyor ya da hiç normalde sorup cevap alamıyacakları soruları

• cok derine indin sen ya:) naptın:)

• kum çıkarıcam :D :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Amerika'nın oyunları bunlar :p sustum ben

0|0
    0|0
  • Birde onlari gercek hayatta gor

0|0
    0|0
  • Sanal dünyada insan olmak istediği insan oluyor işte.

0|0
    0|0
  • bırak bari burada istedikleri insan olsunlar

0|0
    0|0
  • Sahte bir fotoğrafı anlarım da sahte bir hayat ve kişiliğe bürünmek nedir?! Anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • takma yaa

0|0
    0|0
  • sen neden buna takıldın, bırak ya bosver, sende sahtesin gerçek resminimi koyuyon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• siteyi ve üyelerini yargılayan eleştirenler bu siteden başka yerde yapamıyorlar.. ne hikmetse burada milleti eleştirenlerden bıktık usandık..

0|0
    0|0
    • sen kesin yönetici falansın ha ks de :D çok kızmışın gibime geldi

• burada insanlar vakit geçiriyorlar.. insanların buradaki özgürlüğünü yargılaman çok ayıp olur..kendi resimleri ve isimlerini kullandıkları biryer arıyorsan facebook gayet bu konuda başarılı bir şite orada vakit harca.. burada eger vakit harcıyorsan en azından bizlere saygı göster..kimse burada resmini ya da ismini göstermek zorunda değil bunu kabul ederek bu siteye üye olduk.. sende bunu biliyordun ve kabul ettinki yaklaşık 1000 cevapla 50 soru paylaşmışsın..

• kızmış yönetici :D sende benim gibi çektinmi naptın kanka ne kızıyon be :D

• Neden bu site hariç onu çözdüğüm gün Einstein e diklencem

0|0
    0|0
    • herkez dağil desem soruyu silecekler panpa anladın sen onu gerçi bunu yazdım diyede silebilirler ahahahahhahhah

• Haklısın kenannanek kardeş.

0|0
    0|0
  • Maske takın diyorum ben öyle yapacagınıza.

0|0
    0|0
  • Her şey online değil :D

0|0
    0|0
  • burası offline ashdasdh

0|0
    0|0
  • çok sığ bir bakış açısı bence... bir şeye eleştiri getirirken ya da eleştiri getireceğim diye sinir yapıp suçlayacağımıza, daha etraflıca düşünsek ya.. her şey bir düzenek ve kendi mantığı içerisinde olamaz mı? hayatta hep böyle bir açıdan bakıyoruz. çoklu olasılıkları gözetmiyoruz. çok mu ciddi bir yorum oldu bu... :)

0|0
    0|0
    • mal diyesim geldi o derece ciddi olmuş yani demedim ama dünya düzenine bakarsak herkez anlamaz genel girmişsin millet buraya kafa dağatmaya giriyor kafa karışsın diye değil

• herkez denmez... doğrusu herkes olmalı... önce yaşadığın ülkenin dilini düzgün kullan ondan sonra bilgi edin ondan sonra fikir yürüt... hadi bakalım asabi çocuk...

• çok fark etti gerçekten arkadaş İstanbul türkçesi kullanıyormuş hiç bir hata ve yanlış harf kullanmıyormuş şuna bir madalya verin

Yükleniyor...