Arapları seviyormusunuz?

Arapları seviyormusunuz? Arapları seviyormusunuz? Arapları seviyormusunuz?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• araplarla bir alıp veremediğim yok.arap hayranlığı olan türkleri sevmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İnsanları arap ,türk ,ingiliz diye değil iyi ve kötü olarak ayırırım

2|3
    0|0
  • Fazla gürültücüler..

Aşırı milliyetçi ve ırkçılar..

Çok meraklılar..

Bu yüzden sevmiyorum..

0|0
    1|1
  • aşıkım.

0|1
    0|0
  • Arapları severim :D Çünkü tersten okuyunca "Para" Çıkıo falan :D ki her neyse, Araplar se vilmez die bir kural yok ki... Seviyorm yani..Anlaşamıyrz ama olsn :D

0|1
    0|1
  • Yorumlar da 'bazı' kişiler sevmem diye genelleme yapmış. Bir iki arap gördüler onlar da iyi değiller diye bütün araplar kötü sayılmış oldu. Malesef hep ön yargı ve ırkçılık var.

Her milletin iyisi de kötüsü de vardır. İyi insanları severim. Kötüleri sevmem. Yani hangi ırktan hangi dinden olduğu önemli değildir benim için. Yeter ki iyi bir insan olsun.

0|0
    1|0
  • Bir ümmetçinin Arap'ı sevdiği kadar, seni seviyorum

- Can Yücel

___

Soruya cevabım: Hayır sevmem

0|2
    1|1
    • En sevdiğim:

Ben siyasete girmem diyenler, siyasetin kendilerine girdiğinin farkında değiller mi (Can Yücel)

sdankjlkjl

• Severim.

0|0
    0|0
  • arapları severim, onlar da beni sever.

0|0
    0|0
  • Maalesef soğudum onlardan. Yalova'da yazın Türk'ten çok Arap oluyor. Lunaparkta hep Türklere laf ederek çarpıyorlar, sorun çıkartıyorlar falan. Boş insanlar. Çok aşırı sıcaklar, itici derecede.

0|0
    0|1
  • Türküm bizde siyahi ye bile arap denir :)

not kürtleride, araplarıda sevmem , :)

2|2
    2|2
  • hayır sevmem benden uzak dursunlar

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Peygamber efendimiz ( s.a.v) in arap olması benim arapları sevmem için yeterli bir sebep bence.

Ama iyileri olduğu kadar kötüleride var tabiki

1|1
    1|0
    • Bu hadisin ravilerinden el-Ala b. Amr hakkında, Zehebi ve İbn Hibban isimli hadis tenkitçileri bu kişiye itibar edilmemesi gerektiği söylemişlerdir. Ayrıca hadisin diğer ravisi olan Yahya b. Yezid, hadisçiler tarafından zayıf addedilmiştir. (İbn Cevzi, el-Mevduat, 2/41) Bununla birlikte vermiş olduğu mesaj diğer ayet ve hadislerle çeliştiği için hadisin metini de tenkit edilmiştir. Bütün bu sebeplerden dolayı bu hadis zayıf, hatta bazı hadis �limlerince uydurma olarak kabul edilmiştir.

• (Müslüman) Arap'ı ve Arapça'yı sevin diyen Arap Bir Peygamberin ümmetiyiz

Tabi ya sevilmez mi..

Türklerin de içinde iyisi kötüsü var

Arapların da içinde

Mekke değil de Medine Arapları iyidir

Arrrrrrap

1|1
    2|0
    • Bu hadisin ravilerinden el-Ala b. Amr hakkında, Zehebi ve İbn Hibban isimli hadis tenkitçileri bu kişiye itibar edilmemesi gerektiği söylemişlerdir. Ayrıca hadisin diğer ravisi olan Yahya b. Yezid, hadisçiler tarafından zayıf addedilmiştir. (İbn Cevzi, el-Mevduat, 2/41) Bununla birlikte vermiş olduğu mesaj diğer ayet ve hadislerle çeliştiği için hadisin metini de tenkit edilmiştir. Bütün bu sebeplerden dolayı bu hadis zayıf, hatta bazı hadis �limlerince uydurma olarak kabul edilmiştir.

• İnsan ayrımı yapmaktan hoşlanmam ama onlar ayrı bi' tür arkadaş. Evrimleri yaklaşık1500 yıl önce durdu. Hala da hareket etmiş değil. O değil bizi de etkiliyor zırtolar. Kısaca Dünya'nın içine ettiler diyebiliriz.

1|0
    1|1
  • kadınlarını severim, erkeklerini sevmem.

0|0
    0|0
  • En cok sevdiğim millet

0|1
    1|1
  • Arapları severim.

0|1
    0|1
  • Araplar candır.

0|1
    0|2
  • ülkeden ülkeye göre değişir mesela cezayir ve fas çok güzel ama suriye filistin :@

0|0
    0|0
  • Sevmemiz için özel bir sebebin var mı?

0|0
    0|0
  • Arap lan. Neresini sevelim?

0|1
    1|2
  • Sevmem...sevmem,sevmem...artık yeterince uzun cevap:)

0|0
    1|0
  • Turist olarak gelirler hava alanında hemen gruplaşırlar. Cok milliyetcidirler :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...