İlluminati sanatçılarla alakası var mı?

Arkadaslar nette dolanıyodum ve sanatcıların bunla alakası olduğunu ögrendim . Ne gibi alakaları olabilir bilen var mı ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlluminati; "Yeni Dünya Düzeni" adı altında, bütün dünyayı kendi kontrolleri altına alıp, savaşı ve barışı yönetmeyi amaçlayan Rönesans döneminde Mason Örgütü'ne karşı kurulmuş karşıt bir örgüttür.

Kendilerine "Aydınlar" diyen bu örgütün asıl amacı ise; bütün dini inanışları, vatanseverliği ve sosyal düzeni bozarak insanlığı tek bir yönetim biçimi altında toplamaktır. Bunun için sosyal ağları, kitle iletişim araçlarını, aydınları ve ünlüleri kullanmaktadırlar. Bunun nedeni de şudur;

Sıradan kesimin güvenini kazanmış bazı aydınlar ve düşünürler bu doğrultuda hareket ettiklerinde, sıradan halk da onların yaptığının doğru olduğunu düşünerek peşlerinden gideceklerdir. Bir nevi akıl öncülüğü yapılacaktır.

Ünlülerin seçilmesindeki amaç ise, insanların ünlülere aşinalığı ve onların "moda akımına" ayak uydurmak istemeleri gibi bazı yönlendirmeleri kullanabilmektir. Buna da örnek verecek olursak;

Britney Spears rengi saç boyatmak

Justin Bieber tarzı saç kesimleri

Ünlülerin giyim tarzlarının sokaklarda yarattığı içgüdüsel moda kavramı ve takipçilik

Ve diğer bütün ünlü taklitçiliği

Ayrıca, bulunduğu kategoride, birden listenin en üstüne tırmanan sanatçıların çoğu, bu seviyeye İlluminati eliyle getirilmişlerdir.

Bkz. Justin Bieber, Jessie J, Can Bonomo, 50 Cent, Eminem, 2Pac vs..

Ve bu ünlülerin kliplerinde bazı mesajlar verilmektedir. Çoğunlukla İlluminati gözü kullanılmakta olup, Piramitin üzerindeki göz simgesi vurgulanmaktadır.

Bkz.

Jessie J

link

Justin Bieber

link

50 Cent (Şapkasında)

www.google.com.tr/imgres?q=50+cent+illuminati&hl=tr&sa=X&biw=1024&bih=677&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=M8GLV0lFvNNMAM:&imgrefurl= link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ohoo olmaz mı ? Lady gaga lar justun timberlake'ler nerdeyse yahudi ünlülerin tamamı tom cruise tarkan daha dolu böyle yapanlardan kork :) link

link

link

link

0|0
    0|0
  • yok yok diyorlar ama ben inanıyorum var..

tabiki ünlülere maddi destek ve daha iyi iş imkanları sağlarlar..

0|0
    0|0
  • örnek olarak; Okul müdürünü düşün, öğretmenlerinde bu okul müdürünün kurallarını uymadığını, bunun sonucunda ise öğretmenleri ya okuldan atılma yada başka yere tahini çıkar, (Sürü ve çoban ilişkisi gibi ) .

1|0
    0|0
  • nette her şey vardır net dünyanın her türlü işlevini gösteren en önemli şeydir bunlarla ilgili çok şeyler görebilirsin normaldir ancak bunu tam anlamıyla kimse bilemez o yüzden fazla kafanı kurcalamasın :)

0|0
    0|0
  • Bence sanatçıların yanında, yönetmenlere,klibi düzenleyenlere,sanatçılara destek olanlara bakmak lazım.Bu örgütlenme teorilere göre medya üzerinden zihin kontrolü yapmakta.Bunun örneklerini ve kanıtlarını,yapılmış deneylerini nette bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Tabiki İlluminati bazı devletler tarafından zenginler tarafından desteklenen dünyanın sahibi olmayı hdefleyen dünyadaki insanları kendisine mahkum bırakmayı hedefleyen bir örgüt her yerde bunun eli var medyada bunu göstergesi sanatçıları gündemden düşürmeyip insanların aklına kazıyarak onların çıtasını yükseltiyor .

0|0
    0|0
  • tabiki var :) Türk sanatçılardan eurovizyonda sertap erener de mesela yapmıştır horus un gözü olan piramiti ve can bonomo zaten yapıyor :) eminem mesela şarkılarında abuk sabuk rakamlar söyler. sonra michael jakson ın öldürülmeden önce yaptığı bir klip var. onu illuminati meşhur etti ama sonra michael tekmeyi bastı ve öldürüldü. ve rain man furyası :) çoğu yabancı şarkıda var. ne demek rain man? kim bu adam :)) herşey çok gerçek ve asla paranoya değil göz göre göre artık.

0|0
    0|0
  • Varsa var biz işimize bakalım , her zaman hükmeden bir güç olacaktır.

0|0
    0|0
  • baba filmini hiç izlemedin mi canım ))) god father

0|0
    0|0
  • Bi durun ya:)

0|0
    0|0
  • Anlamını bilmiyorum ama kulak aşinalığı var.

0|0
    0|0
  • ne gibi bir bilgi öğrendin de alakalı olduklarını düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
  • sanatçılar,medya,tıp,iş dünyası,adalet bunların ve birçok alanın ilişkisi var.kısca herhangi bir alanda başarılı insanların oluştuğu bir topluluktur bu sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsının alakası var zaten buyukleri basa gecmek ve halk tarafından sureklı tanınan görulen bılınen ınsanlardan seçiliyorlar ... Her yerde kolları var zaten ...

1|0
    0|0
  • illuminati saysinde gündemdeler..eminem,michael jackson,rihanna,hatta türklerden de var 1 kaç kişi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...