Grinin elli tonu kitabı?

arkadaşlar grinin elli tonu isimli kitabı okuyan var mı? yorumlarına baktım kimisi cok iyi kimisi iğrenç diyor. siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar,

Ben kitap okumayı aşırı seven bir insanım genellikle siyasi,tarih,mitoloji,yasal ve yasal olmayan dünya örgütleri,devlet stratejileri ve ekonomi üzerine kitaplar okurum bunun dışına hiç çıkmadım derken karşıma grinin 50 tonu kitabı geldi hayatım boyunca bir kitap okurken bir insan bu kadarmı aptal aptal sırıtır hatta kahkaha atar güler eder vay be der bence dünyanın en iyi kitap sıralamasına kesinlikle girer.Sence mi diyeceksin boşu boşuna milyonlar satmadı ve şimdi 2014 yaza doğru filmi geliyor.Şu an ikinci kitaptayım karanlığın 50 tonu bu kitapta bu kadar şeyi bulma nedenim ise christian grey ile fantezilerimiz aynı dolayısıyla bana harikulade bir kitap geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• içeriğini bilmeden aldım ne olduğunu görünce okumadım biri galiba aldı sonra benim evden hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Cinsellik üzerine bir kitap. Okumadım.

0|0
    0|0
  • Kimsenin yorumu ile kitap okunmaz. Her kitabın, okuyucusuna hissettirdiği farklıdır. Çünkü herkes farklı beklentilerle okur bir kitabı. Grinin Elli Tonu kitabını ben okudum. Bence başarılı bir kitap ve vermek istediği duyguyu yansıtıyor. Ama önemli olan okuyacak kişinin bakış açısı ve değerlendirme yeteneği.

0|1
    0|0
  • Cinsellik içeren bir kitap çoğu kisi cinsellik icin yaklasiyor kitaba ama ben okumus biri olarak.sapkin ruhlu bir insanin ask ile nasil normale döndüğünü goruyorum.

0|0
    0|0
  • Fazla erotik olmuş. Ama sürüklüyor insanı etkiliyor :)

0|0
    0|0
  • çok güzel oku. cinsel fanteziler yazıyor. çok sey ögrenirsin. okuyunca hic sıkılmıcaksın, çok güzel olay akısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beğenenler çoğunlukta bildiğim kadarıyla filmide geliyormuş galiba ya da gelmiş miydi yok yok gelecek.

0|0
    0|0
  • Hayır okumadım ama okuyan arkadasım vardı. Edebi anlamda bır konu icermiyor. Erotik bir roman zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...