Amerikan rapçileri kliplerinde neden seksi kızları kullanıyorlar?

merhaba arkadaşlar.Ben bugün pitbull ve florida şarkıları dinledim.Şarkılar güzel ama dikkatimi çeken şey ya aşırı oranda cinsellik var kliplerinde her 2sininde ve 50 centin ve Eminemin kliplerinde de vardı bunlar yani.Hep bikinli kızlar çok seksiler fizikleri muhteşemler kalçarı oldukça belirgin ya etraflarında oynuyorlar ya da bir gemide gidiyorlar ya da bir adadalar ya da oteldeler yani hep böyle ve sürekli kalçalarını sallıyorlar.Neden kliplerinde yüksek oranda cinsellik var.Biliyorum daha çok izlensin diye diyeceksiniz ama yani Amerikan halkı bence artık bunlara karnı tok doydular bence artık çünkü zaten normal dizileri filmlerinde bile erotik sahneler var reklamları da erotik liseli dizileri de öyle erotik ilişkiye girdiklerini bile gösteriyorlar filmlerinde yani.Liseli gençlerinin bile seks yapması normal hale geldi Amerikan halknaı göre yani hal böyleyken ne diye hala cinselliği kullanıyorlar zaten bozulmuş Amerikan halkı bunlar çok sıradanlaşmış artık onlara göre.Acaba İslam ülkeleri de izlesin onlar da bozulsun diyemi yapıyorlar.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kızların g*tüne ve bilimum açık yerlerine bakın ki şarkı iyi mi kötü mü diye sorgulamayın diye yapıyorlardır...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• dostum onlar dünya çapında ünlüler pasif kadınlar oynatıcak halleri yok

0|1
    0|0
  • Bu söyledikleri bir kenara at. Birde türk erkeklerinin dikattini aşırı derece cekiyorlar. sevgilisi olan erkeklerin bazıları kıskanc yapıya sahipler. erkeklermiz bunlara yöneldikce kızlarımız kıskanclıktan kuduruyor ve ayrılmalarına kadar gıdıyor bu tur seyler. Bence kıskırtmakdan baska bısı degıl.

0|1
    0|0
    • yabancı klibe baktı diye kimse sevgilisinden ayrılmaz bence :D

• kızın ayrılacağı varmış bence :)

• sanmıyorum kız en ıyısı yapmıs. hatun fıstık gıbı seksy dıyorum sana yaa turk erkeklerın bulamacayı kız yapısına sahıp bır kızdı ama gel gorkı erkek kızın degerını anlamadı aklı yabanclra gıdınce kızda ayrıldı kız nabsın nese aman canım bızene :D uzadı baya bu konu sıkıldımmmm :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Göze hitap her şeyden daha etkilidir de ondan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...