Çıktığım kızlarla hep aynı yerde aynı fotoğraf çektiyorum, hasta mıyım ben?

Ankarayı bilenler bilir.Gölbaşında Mogan Parkı vardır.Evet o parkta seçtiğim bir bank var göl kenarında.Mesala bir kızla çıkmaya başladım.O gün her kızla hep aynı kıyafetleri giyerim (kot-spor gömlek-spor ceket) o kızı alır hep aynı parka gider aynı banka aynı pozisyonda oturur fotoğraf çektiririm.Şuan 7 tane fotoğrafım var bu bankta.Resimleri arka arkaya koyup baktığında sanki ben hep orda aynı şekilde aynı kıyafetle oturuyor zamn geçmiyor sadece yanımdaki kızlar değişiyor gibi görünüyor.İşte evleneceğim kızı bulduğum gün aynı bankın önünde ama bu sefer ayakta ve farklı bir kıyafetle fotoğraf çektiricem.Hastamıyım ben ? Yoksa güzel bir fantazi mi ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Gayet istikrarlısın maşallah ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• durumun vahim kafayı yemişin :))

0|0
    0|0
  • bu kız arkadaşına verdğn değeri gösterio işte ne diyeblrm ki sn ciddi manada kronik bi vakasn:/

0|0
    0|0
  • hocam ne uğraşıyosun al kızın fotoğrafını yapıştır shopla eskisinin kafasının yerine :D hey allahım ya

0|0
    0|0
  • O fotoğrafları bırak ve sakin ol evlat.

0|0
    0|0
  • yok artık:)

0|0
    0|0
  • bence hastasın

0|0
    0|0
  • ankara'da o kadar yer varken..bence sen orayı sevdiğin için orada foto çekiliyorsun yada gerçekten hastasın

0|0
    0|0
  • Oyy yaa baya ıyı degisik :))

0|0
    0|0
  • Hasta gibi gorunuosun ama tam cozemedim :D

0|0
    0|0
  • Hastalık yok değil :)) Farklı şeyler yapmayı dene, Ankara güzel şehir, iyi değerlendir :))

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm

0|0
    0|1
  • hastasın sanırım:S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam fenomen olacak adamsın :D

0|0
    0|0
  • fetiş olmuş artık :D

0|0
    0|0
  • süpersin dostum :)) seri katil havası var sende

0|0
    0|0
  • ilginç bir zevk belki de kıyaslama yapmak için yapıyorsun, bilinçaltına işlemiş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...