Diş hekimliği sorunsalı...

Dis hekimi okuyan veya olan abilerim ablalarim benimde hedefimde dis hekimligi okumak var aylardir hayallerimi susluyor fakat son gunlerde ameliyat videolarini izlemeye daldim ve acikca soyliyim bayilicaktim neredeyse daha once hic ameliyat gormedim ondanmidir bilmem ama eger kazanipta gidersem zamanla buna alisirmiyim kan ve et gormwye yani ya da bu ameliyatlar illaki karsima cikacak mi ? Dis hekimligini gercekten cok istiyorum ama o ameliyatlar beni cok korkutuyor sizce yapabilir miyim zamanla alisirmiyim ? Simdiden hepinize cok tesekkurler.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen biyoloji okuyorum. veteriner arkadaşlarımın dersine gitmiştim bir keresinde. Kızlı erkekleri bir kanserden ölmüş bir eşeğin karnından açtıkları ilk açıklıktan sızan kan ile bir çoğu baygınlık geçirmişti.

Ama zamanla alışıyorsun. Gerçi her diş hekimi cerrahi müdahelede bulunmuyor. En azından cerrahlık deneyimi olmayanlar dışında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne ameliyati alt tarafi dis cekiyosun. ameliyat cene cerrahlarinin isi oda uzmanlik ister. ama okumasi zordur o ayri

0|0
    0|0
  • şekerim o sorunsallar bitmiyor :D sorunsal ne la herkes kazanamıyor canikom gibi puha bir sindir la sakin ol şampiyon :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...