Arapça şarkılar sever misiniz ? :)

Evet...Hiç Arapça şarkı dinlediniz mi ? Ben dinliyorum ve en beğendiğim sanatçı Amr Diab :) Özetle bir Araba göre çok muhteşem bir sesi var ve Araplar genelde yanık ve sert sesli olurlar ki bu şahsın sesi ruhumu okşayacak kadar yumuşak :) Ki bizim Türkler bu adamdan az şarkı çalmamışlar en yakın örnek "Rehet El Habayeb" şarkısı. bakın bakalım bir yerden tanıdık geliyor mu ? :)

Güncellemeler:
youtube.com/watch?v=-YVxLlOabzE evet linkimize bir bakın arkadaşlar :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• se narapları hiç tanımamışsın : ) arapların sesi çöl gecesi gibidir.insanın ruhunu okşar.böyle uyurken hafif hafif esen ılık bir rüzgar gibidir...

0|0
    0|0
  • İyice dinleyin bebeler

youtube.com/watch?v=nXL576OxqC4

Ooo Arap Kızı, ben hastasıyım sen ne diyorsun..

Gelsin Araplar

0|0
    0|0
  • link aa sevilmezmi hatun bu fransız nakarat olsada arapça şarkı sonucta..ne dinlerdik ..ah ah :

0|0
    0|0
  • Oo tam adamına sordun bende çok büyük bir arşiv var hem hint hem arap kimsenin bilmediği şarkılara sahibim

0|0
    0|0
    • Ben de bu adamım şarkılarının koleksiyonunu yapıyorum :))

• aklıma direk mezleke geldi

0|0
    0|0
  • Sesi güzelse neden olmasın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arabistan'da yaşayan kuzenim dinletiyordu bana sürekli. Bir şarkı vardı adını hatırlayamıyorum ama çok sevmiştim baya takılmıştım o şarkıya. Unuttum şimdi.

0|0
    0|0
    • Bu adamın şarkısı mı ? 10-15 kadar şarkısını ezberlediğim için bilebilirim belki :)

• Heheh :) Hadi bakalım güzelmiş ben de dinliyim :))

• Suan neden bilmiyorum ama cidden cok sevindim :D

• Çingene müziği dinlemiyorum , ki araplar da bizden şarkı çalmışlardır.

0|0
    0|1
    • Tatlım çingene müziği diye bişey mi dedik acaba.Bi kere aç dinle pişman olmazsın bişey de kaybetmezsin :)

• ''Lala Torkia'' var bitane sanki Türk kızına hitaben gibi . Birisi öyle demişti.

• onlarda bizden şarkı çalıyor ama -.-

Yükleniyor...