Arapça şarkılar sever misiniz ? :)

LorLeww
Evet...Hiç Arapça şarkı dinlediniz mi ? Ben dinliyorum ve en beğendiğim sanatçı Amr Diab :) Özetle bir Araba göre çok muhteşem bir sesi var ve Araplar genelde yanık ve sert sesli olurlar ki bu şahsın sesi ruhumu okşayacak kadar yumuşak :) Ki bizim Türkler bu adamdan az şarkı çalmamışlar en yakın örnek "Rehet El Habayeb" şarkısı. bakın bakalım bir yerden tanıdık geliyor mu ? :)
Güncellemeler
+1 yıl
youtube.com/watch?v=-YVxLlOabzE evet linkimize bir bakın arkadaşlar :)
Arapça şarkılar sever misiniz ? :)