Excel bilgisi olanların dikkatinee nolurr yardimm

Arkadaslar hasta listemdetelefon numaralari var bu numaralarin bbasina 0 getirmek istiyorm o kadar çok ki tek tek yazmak cok zorr nolurr çözüm bulunn

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Numaraların olduğu sütunu , en tepesindeki harfe basıp topluca seç, sağ tıkla biçimlendirmeye git , menu çıkar. Solda sayı tıkla , sağda ister boşluklu ister bitişik olarak 10 adet sıfır yaz ok ler ile kapat , butun numaralara sıfır ya da istediğin boşluğun eklendiğini göreceksin.

Bütün mesele hücreleri topluca biçimlendirmende

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• telefon numarlarının olduğu sütunun en üstündeki harfi seç,sağ tıkla yeni sütun ekleyi seç. açılan yeni sütunu daralt, ilk iki satırına "0" yaz sonra sağ alttan tutarak sonuna kadr uzat. 0 ile telefon noları arasındaki çizgiyi görünmez yap.

1|0
    0|0
  • Hücre Biçimlendir > Genel > "Tür" kutucuğun için silin, yerine "0"0 yazıp enterleyin. Bütün rakamlarınızın başına 0 gelmesi lazım bu durumda.Olmazsa söyleyin tekrar deneme yaptırayım.Excell kurulu değil şu an o yüzden sorun olabilir.

1|0
    0|0
  • Birazdan yardımcı olurum

1|0
    0|0
  • Unuttum :/

0|0
    0|0
  • Tek olarak duzeltme islemin yok bildigim kadari ile ama worlde duzeltme ıle yapbılırsın.

0|0
    0|0
  • tek tek yaz mümkünse yapıcam derken batırma daha bugün ofis dersinden çıktım exelde fonks yonlara bak aradını bulucana eminim

0|0
    0|0
  • fotodai sensen yani muhteşem göğüslerin var ya :) oyş benim olsan keşke... o aptala da ne münasebet giyinmene karışıp yarısını aldırıcam felan diyo, çok isnirlendim

0|0
    0|0
    • Bende cok sinirlendimm

• ya keşke tanışabilsek seninle öyle aptallarla da uğraşmazdın benim de hayatımda çok seveceğim birisi olurdu.. haddini bildir bence, bir daha öyle konuşamasın.. ekler misin beni yani tanışsak şansım olur mu?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...