Kızlar Soru Size? Dedim Ama Soru Çok Kısa Dediler :)

Takım elbiseli, şık, bakımlı, traşlı, ütülü elbiseli erkekler mi daha çekicidir yoksa doğal giyinen, daha çok sportif, greyder tarzı ayakkabılıları olan, şekil hip hop rap kıyafetleri olan erkekler mi daha çekicidir?

Güncellemeler:
Ben takım giyinmeyi severim ve en önemlisi doğal olmayı, ayrıca ben nasıl beğenirsem öyle giyinirim yemişim kızın beğenmesini :P maksat muhabbet

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• sportif giyinen daha iyi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bakımlı erkekler her zaman bir adım öndedir. Ama kişi kendine yakışanı giymeli bir kız hangi tarzı severse sevsin yakışan vardır yakışmayan yani.

0|1
    0|0
  • takım elbiselilerden hoşlanmam. sistemin en çok kontrol edip şekillendirdiği insanlar gibi gelir bana.

0|2
    0|0
  • barney stinson gibiyse takım elbise,gerisi sportif giyinsin:) yakışmakla ilgili bir de ortamına bağlı tabi..

0|1
    0|0
  • valla erkek yakışıklı olursa çuval giyse yakışır :) ama hafif klasık ve spor arası cok iyi oluyor bir erkekte bence

0|1
    0|0
  • atatürkçü olan erkek. o 4 parmağı oraya buraya yazmayan erkek. kendi milletini düşünen erkek.

0|1
    1|1
  • takim elbiseliler,o bulundugu ortama bagli birazda

0|1
    0|0
  • Takım elbiseli, şık, bakımlı, traşlı, ütülü elbiseli erkekler.

0|2
    0|0
    • traşlı değiliz takım elbiseden nefret ederim aa temizimdir daha spor ya da casual giyinirim hiç mi şansım yok be kızıl ?

• Dayı takım elbiseyle asansör aynasında foto çekilmekte nedir ya bir bitmediniz..

0|0
    0|1
    • Senin için burada değil ki kimse niye bitelim :) doğal pozlar yapmacık pozlardan her zaman kalitelidir aklında bulunsun. Photoshopla ben bir çok kızdan daha güzel olurum konuyu oralara getirmeyelim şimdi :)

• Alakaya maydonoz..

• Oldu yine bekleriz

• Tâkm elbsli bakmli :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle öyle gurban :D

bazen bankalara çıkıyorum işlerim için

takım elbisemi giyip gidiyorum şişliye

her çıktıgımda şöyle bir süzüyorlar

acil işimlerim vardı pek ilgilenemedim biriyle :D

0|1