Bu kadar pislik olamaz insan diye dusunuyorum sizce ? yorum alaym ?

Selam iyi aksamlar ,

Belki cok uzun olup okumamazlik yapmayin lutfen benim ciktigim vardi kendisi hep sorunlari vrdi cok vukaatli biriydi ama cok baglanmistim ona . bnde aslinda kalp diye birsey yoktu hep dalgaydi ama o beni kendine baglattirdi neyse fazla gorusmuyorduk cok sık mesaj atiyordu ariyordu gun gectikte skntilarim vr diip kisa kesiyordu neyse sonra dun bir kiz hep kafama takilyordu facesinde cok goruyordum herseyini begeniyordu dul bir kadin cocuguda var . onu ekledm dedm ne is onla ne alakan var dediki o benim sevglm her gece yanimda telefonunuda o yuzden kapatiyor dedi bende cocuga roman yazip ayrldim . simdi gelmis diyor o kiz yalan soylyyor ispatlarim felan beni yanlis tanidin vs vs . sizce ? sadece onla yatma amaclimi bilmiyorum ya . ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir bazı erkekler sadece yatmak amaçlı birileriyle görüşüyor ve olgunda seviyor olabilir . ama onu dinlemek sana kalmış.

0|0
    0|0
    • Ya sknti o degl gelse bana soylese delikanli gibi dogru bole birsey yaptim diye . yok inkar ediyo olumune inkar yani . birde o suclu deglmis gibi birsey demiyorum die mesaj atmis .d

• cok sagol .

• Rica ederim dediğim gibi istersen ekleyebilirsin sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• sadece yatma amaçlı olsa kabul edecek misin?

0|0
    0|0
    • asla. ama kendi gururuma yediremiyorum .

• ben sldm hayatmdan . o kdrda zavalli degliz her halde .

• o zaman daha çok düşünmeyeceksin kendi yoluna bakacaksın ve de bundan sonrası için dikkat etmen gerekir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...