Uzaylıların varlığına inanıyor musunuz?

Uzaylıların varlığına inanıyor musunuz? Eğer varsa neden bizle irtibata geçmiyorlar?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Varlığını idrak mı edemiyoruz ya da üstün teknolojilerinden ötürü mü gizleniyorlar ( filmlerdeki gibi :) ) bilemiyorum.

Ama yalnız olmak için bir neden göremiyorum.

Bu yaşam formları belkide üst boyutlarda olabilir. Belki de anti madde aleminde olabilir ...

Şimdilik birşey yok.

Uzaylıların yokluğuna da inanabilir mi insan ?!

Bir uzaylı varsa belkide güneş gibi kavurucu mekanlarda da yaşıyor olabilir. Yani beraber yaşamamız imkansız olabilir veya hayvanlar gibi ilkel bir canlılar topluluğu gezegenler de olabilir.

Uzaylıların illa bizden zeki olması gerekmiyor. Belki de vardır teknolojileri yetersizdir fikren sorgulayacak seviye de olmayabilirler ...

Sonuçta inanmak için kanıta ihtiyaç yoktur .

Ben bu konuda şüpheliyim. Yok diyebilmek içinde koca kainatı ve kaç boyuta kadar çıkabiliyoruz bilemediğimiz için kesin yoktur da denilemez diyorum vardır da denilemez.

Tarafsızlığımızı korumalıyız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Uzayın büyüklüğünü düşündüğümüz zaman bizden başka mutlaka yaşayan organizmalar olması gerektiğini düşünüyorum.

Belkide ortaya çıkmaları için yeterince evrimleşmedik. Onlara göre "ilkel mağara adamlarından" farksız olabiliriz.

Ryan Fletcher's service has been recognized.

0|0
    0|0
  • Belki uzayda teknoloji ilerlememiştir. 20-30 yıl önce şuan önünde durduğun bilgisayar internet var mıydı? Bizim bulmamız lazım onları.

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Görmediğim bir şeyin varlığına inanmam.

0|0
    0|1
  • Tamamen kurgu bana göre

0|0
    0|0
  • Selam dunyali

0|0
    0|0
  • Diyorsunki neden bizle irtibata geçmiyorlar. Biz onlarla neden iletişime geçemioyruz.Varsada bizde onların gözünde uzaylıyız .

0|0
    0|0
  • Olaydı iyiydi de yok işte ;)

0|0
    0|0
  • Uzaylılara inanmıyorum..Bize anlatılan uzaylılar varsa, teknolojileri bizden çok daha üstün, çok daha güçlü uzaylılar varsa eğer, şimdiye kadar çoktan kökümüzü kurutmuşlardı ya da bizi köle olarak kullanıyorlardı..

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • Tabikide varlar. İnanmayanlara acırım. Çünkü onlar beyinlerini kullanmayı bilmiyolar. Düşünemiyolar.

0|0
    0|0
  • bende bir uzaylıyım :))

0|0
    0|0
  • Oladabilir olmayadabilir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • İnanmam varsa bile banane.

0|0
    0|0
  • bazı insanların var olması uzaylıların olmasından daha ilginç geliyor bana

0|0
    0|0
  • uzayın sonu bilinmediği sürece var olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
  • ben uzayliyim bak soruna yorum bile yapiyorum birde irtibata geçmiyorlar diyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• banane uzaylılardan diyesim geliyor ama bence onlar heryerde

0|0
    0|0
  • biz insanlarla iletişim kurmucak kadar akıllılar.

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum. Belkide onlarında bizim hakkımızda çelişkileri vardır :)

0|0
    0|0
  • hayır inanmıyorum

0|0
    0|1
  • Umrum dışı.

0|0
    0|1
  • inanmıyorum uzaylı mustafa dışında uzaylı yok :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...