Güvenlik görevlisi olmak istiyorum ama ?

arkadaşlar aranızda güvenlik işi yapan var mısilahlı ya da silahsız zor bir meslek midir mesela kaç saat çalısıyorlar haftasonu var mı ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla calistigin yere göre degisir.Havaalaninda calisiyor arkadasim sekiz saat calisiyor günde haftada birgün izin

ama baska yerde izin olmaz sansina.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• var ve sana hiç tavsiye etmiyorum.bacakların kas yapar.eğer kısmetliysen benim gibi yırtabilirsin o ayrı

1|0
    0|0
  • İnşaat çalışanıda 3.000 TL alıyor buda böyle bir çelişkidir. Okuyan değil Kafayı kullanan alıyor parayı :) bknz: Ali Ağaoğlu

1|0
    0|0
    • sahi bu ağaoğlu nasıl zengın oldu :D

• Büyük bir kısmı babasının sayesinde. Babasının mal varlığıda az değildi :))

• Guvenlik gorevlisi degilim astsubayim benm abimde aldi araştırdım cok rahat oyle fazla sorumlulugu yok tabi calistiigin yere gore degisir ama

2|0
    0|0
  • yerine göre zor yerine göre kolay bir meslektir.bulunduğun proje ,şirketin,amirlerin,arkadaşların,bu süreci olumlu ya da olumsuz etkiler

1|0
    0|0
  • yaş kaç acaba?

tahsilin ne?

polisliği düşün derim 3 kat daha iyi bir iş

1|0
    0|0
    • yaş 22 açıköğretim maliye okuyorum . polislik nasıl desem sağlık durumum pek uymuyo

• açik öğretimde öğretmenlik bölümü var mi İngilizce öğretmenliği felan?

• bilmiyorum ?

• Yasal olanı sekiz saattir.. Fazla çalıştırırsa mesai vermesi zorunlu işverenin..silahlı sertifika alırsan daha iyi..

0|0
    0|0
  • benimşu anarkadaşım çok hevesli bu işe hiç birşey yapmıyon sadece adamlara bakıyon maaş alıyon diyor ama dediği kadar kolay oldunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • neden güvenlik acaba

0|0
    0|0
    • hiçbir vasfa sahip olmadığım için kendime göre iş bulamıyorum güvenlik iyi bir meslekmiş gibi geldi :7

• stant hostesi neyse de anketörlük için neden iyi bir fiziğimin olması gerekiyor

• ben fiziğini stant ostesi için sölemiştim

• Geceli gündüzlü çalıştıkları için sıkıntı oluyor bir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim arkadaşım yapıyor bu mesleği kolay olduğu kadar zor taraflarının da olduğunu söylüyor ve 8 saat çalışıyor 2 gün gündüz 2 gün gece 2 günde tatil.

1|1
    0|0
Yükleniyor...