Vucut ölçüm nasıl sizce yeterli mi fazla mı?

85-68-105 ölçüm . 1.62 boyum. 60 kilom.sarışınım. bel oyuntumu çok beğenirler.

yalnız basenim büyük biraz bence. nasıl eritirim onu?yoksa sizce iyi mi? kaç olmalı ? resim vermden hayal edebilirsiniz umarım .

Güncellemeler:
link böyleyim işte çok mu kötü :((((
link burada daha belli sanırım. tamam kalitesiz çizdim napim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• harikasin ve seksi kalcalarin var ama sana bunu yasatcak bir erkek yok sanirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• siyahlara ve spora devam. bel oyuntum filan diye kandırmışlar seni popo büyük olunca arkadan güzel görünüyo diyememişler :) az bişe kalmış yap sporu dengele olayı süper olur. daha öncede sormuştun bunu 4 kilou verdin o zamandan beri :) az daha çalış

1|0
    0|0
  • Geçen gün elbise paylaşan kişiydin sanırım :) Bay basen var biraz değil bir spor salonuna yazıl ya da evde sıkı spor yapmalısın uzun vadeli özellikle

0|0
    0|0
    • evet :( 3 aydır gidiyorum 4 kilo verdim, devam ediyorum da

• Bir 4 5 kilo daha verip sıkılaşman şart.. 3 ayda 4 kilo verdiysen eyvah eyvah :)

• bence aksine çok güzel... tabi bu herkese göre farklılık gösterir... step ve platesle şekle sokabilir ve inceltebilirsin istersen...

0|0
    0|0
    • hmmm son fotoda biraz daha belirgin evet.. dediğim gibi spor yaparsan düzeltilebilecek bir şey.. canını sıkma..

• Bu tarz vucutlar bana hep itici geliyor kalçalar adeta bağımsızlığını ilan etmiş fazla oturma spor yap ...

0|0
    0|0
  • bence güzel ama kalca biraz fazlamı ne

0|0
    0|0
  • Basenleri Erit 10 üzerinden 8 olur =))

0|0
    0|0
  • Çok kötüüü :)

0|0
    0|0
  • basenlere ölümm :)

0|0
    0|0
  • biraz mı büyük :((((((((((((((

0|0
    0|0
  • Kadında kalça önemlidir, ben sevdim.

0|0
    0|0
  • Oyuntumu kalmış vadi gibi olmuştur sırtın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de 162im ama 49 kiloyum , 60 kilo 162 boy için fazla kilo, diyet ve spor yapmalısın.

0|0
    0|0
  • bisiklet sür günde 1-2 saat

0|0
    0|0
Yükleniyor...