Kültürüne sahip çıkmak neden bu kadar zor?

link

bursa ulucami etrafını saran toki konutlarıyla gölgede kalmış. Bursa'da kaç tane ulucami var da bu kadar umursamazca harcamışız onu. sesimiz de çıkmamış. bu rant için değdi mi şu linkteki fotolara:(

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bızım tarıhımızı kulturumuzu dusunenmı var acaba nerde para var herkez orayı dusunuo ozellıklede bastakıler tokıden nekadar para kazanıldıgını bılıomusun kultur cokmu umurlarında sankı guya camılere onem verıolar olemı camının etrafını yesıllendırıp sergıleyeceklerıne ıbadetı daha guzel yapacaklarına camıyı yanı kulturumuzu gecmısımızı saklayıp kendı gelırlerını dusunuolar bırak ya bunlarla ne kulturumuz kaldıı ne baska bıseyımız mıllet anca otursunnn cok ıyıler esınn aaaa ALLAH dedı AAA kıtaptan bahsettı ver oyu ohh ne ala o camıyı kulturumuzu tarıh eserlerımızı yapanlar sankı papa dıerek yaptı tobe yaaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• her yer taş oldu bizim burada bile ağaçları felan kesitler hep. evlerde bir boka yara yüreğim yanmaz.

0|1
    0|0
  • normaldir burası türkiye şaşırmamak lazım

0|1
    0|0
  • yapıcak birşey yok

0|1
    0|0
  • herkes kendine sahip çıksın, kültüre sonra sahip çıkalım birlikte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak ben bu resmi Tophane'den kendim cektim - link

Toki konutlarinin ne kadar yer kapladigi ve ne kadar cirkin bir goruntu yarattigi ortada.

0|1
    0|0
  • atatürkcülük putculugu ve onun sebebinden dolayida yanlis tapinmadan dolayi kaynaklanan durumlar

1|0
    0|1
Yükleniyor...