Yazı Bölümü Ne Zaman Hizmete Girecek ?

Yazdığım blogların bir kısmını orada paylaşmak istiyorum. Eminim ki yazı şiir hikaye gibi kendi eseri olan veya olmayan, etkilendikleri yazıları paylaşmak isteyen onlarca kullanıcı var sitede. Ne zaman hizmete girecek ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• buyuk haber sitelerinde turkiye'de ki masonlar, mason localari, illuminati'ye hizmet edenler hakkinda onemli bir yazim var. birkac unlu gazeteye gonderdim g*t korkusuna yayinlayamadilar. burada yayinlarimda burada okuyacak ADAM yok. varsa helal olsun.

0|1
    0|0
    • O konuda ve daha çok dini ve tarihi hakikatler konulu pek çok yazım var. Ben de yayınlatmak istiyorum ama dediğin gibi kimse cesaret edemiyor. Arkadaş arasında anlatıyoruz anca.

• Adamlar var olduklarını inkar etmiyorlar ki. Dernek olarak geçiyorlar ülkelerinde de. Amaçları hümanzm, pozitivizm gibi sözde insancılık pozları kesip, herkesi bu yöne çekebilmek. Adam kalkıp ben gizli örgütüm dese olur mu sence ? Tamamen içe kapanırlarsa da yandaş çekemezler. Olay bu. Dünyada kabul etmeyen etmesin ama İman- Küfür savaşı var bu herifler tamamen küfür tarafındalar. Tek amaçları var semavi dinlerin hepsini yıkmak.

• buradan konusunca olmuyo ya valla coluk cocuga anlatiyomus gibi geliyo ciddi site yok bildigim olsa orada yazicam

Kızlar Ne Diyor 2

• O bu sitenin efsanesi boşa bekleyip hayal kırıklığına uğrama

0|1
    0|0
  • yılbaşından sonra gircek dedi ya admin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...