Size de bana olan oluyor mu?

bazen herşey normal giderken, hayatın akışına kendimi kaptırmışken, hatta kafam bir o kadar meşgulken kendim olmaktan çıkıyorum ve inanılmaz derecede duygusal birisi oluyorum,pekala bu herkesin mayasında vardır zaten ama bazen öyle bir şey oluyor ki o şeyin beni benden almasına müsade ediyorum: şarkilarin...evet şarkilarin. bazen çok neşelii bile olsam dinlediğim bir şarkı ister anısı olsun ister olmasın beni gerçekten ağlatabiliyor.bi bakmışınız ki yastığıma gömülmüş ağlıyorum..ya da aniden keyfim kaçmış oluyor.tabi bazen de aklıma gelmesi gereken kişi geliyor.bazen anlamını bilmediğim bir yabancı şarkı bile ritminden ya da sesten dolayı olsa gerek beni derinlere götürebiliyor.çünkü onun aşk ya da ayrılık şarkısı olduğunu anlayabiliyorsunuz.hele ki mutsuzsam daha bir berbat yapıyor beni bu şarkılar,bazıları aşkımı,bazıları ölümü, bazıları yalnızlığı bile hissettiriyor..hatta bazı şarkılar unutmaya yüz tutmuş hisleri bile ayağa kaldırabiliyor,bazıları sizi ağlattığı ve dolayısıyla rahatlattığı için terapi gibi oluyor,peki neden ? neden şarkılar duygularımı ele geçiriyor? neden şarkılar benden daha güçlü ? sizde de bunlar olmuyor mu yoksa ben haddinden fazla mı duygusalım..eğer grçekten öyleysem bunun bana avantajı nedir? acaba herşeyi bu kadar içten ve duygusal yaşadığım için kadir kıymet bilmenin hakkını dolu dolu verebilir miyim ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İbn Kayyim "Yalnızca ahmaklar müzik dinler." demiş. Belki de demek istediği buydu. Hepimiz dinliyoruz ve ruh halimizi %100 etkiliyor, bu bir gerçek. Müzik değil esasında senden güçlü olan, yaşadığın büyük-küçük travmalar ruhunu yıpratıyor insanın, bazen de derinlerden gelip dokunuş yapıyor insana. Müzik bu işe aracı oluyor sadece. Gerçekten öyle müzikler var ki (sözlü olanları değil, ebstrumantalleri kastediyorum) resmen oyuncu oluyorsun hayalinde. Bu insanın doğasında var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dur!

Seni de mi sevgilin gukgukladı

Özet geçin ağzını kırıyım

Sabahtan beri Yallah Diyen Kargalar, geliyor

Arkadaşlar arkadaşlar sevgilim beni aldattı,

Sevgilim bana tıklattı

Sevgilim beni çatlattı, patlattı falan filan yalan dolan

Neyse, dur bakıyım senin derdin neymiş

İşte hep aynı bok, sıkma canını haydi bakıyım

Sen namuslu bir kızsın, üzülme yavrucum

0|0
    0|0
  • Depresyondasın :D

0|0
    0|0
    • ne ilgisi var :D dikkatini çekerim normal bir yaşantımda bile bunun oluğunu söyledim :)

• Bir yerde aşırılık varsa orada sorun vardır cınım :P

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...