Ben bu erkeklerden bıktım !!

Resmen ismail yk nin bir şarkisinda söyledigi gibi "beni begeneni ben ben begenmem, benim begendigimi ise beni begenmez" (tam hatirlamiyorum ama) resmen cogu erkek benden yüz cevirdi ya da kendinden aşagi bir gözle bakti cok cirkinde degiil herkes bana hep sen cok hoşsun simdiye kadar niye cikma teklifi almadin gibi soyluyorlardi sob zamanlarda su benim deli gönlüm yine birini sevdi galiba oda bana bos gibi durmuyordu bazen konusuyordu benimle, bakiyordu, hata bana carpip geciyordu (niye yaptigini bilmiyorum) ama sonra oda birakti artik bu tavirlarini hic birini yapmiyor neden sizce, neden cogu erkek böyle...niye birine bosa ümit verip sonra geri tepiyorlar...artik malesef aşik bile olamiyorum normalde ben şıp sevdi bir insandim artik erkek görünce bir soguyorum uzak duruyorum gercekten biktim :((( :'''(((

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• aşk bir meçhul sevda kelebeğinin kalbine konucak belli olmuyor kalbinin rotası düzgün oldu mu güzel limanlara demir atarsın ve mutlu olursun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kimse kimseye sen çirkinsin demez erkekler dışında. Bizler kırılmayız birisi sen çirkinsin dediğinde. Hatta güleriz. Tabi çirkinsindir anlamında söylemiyorum sakın yanlış anlama. Fakat arkadaşlarım bana güzelsin diyor benim çıktıgım birileri olması lazım algısından kurtulman lazım o yüzden söylüyorum. Dek gelir bir gün birisi kafana göre takma bence hiç salla gitsin..

1|0
    0|0
    • Artik takamiyorumda su son sevdigim erkek sagolsun beni sogutu :/ insAllah bir gün dek gelir o dogru kisi :)

• Rahat ol gelir kesinlikle. :) Zaten bazı şeyler hemen olsun düşüncesinden dolayı düşüyoruz ya sürekli yanlışlara yanlış insanlara. Beklemeyi beceremiyoruz. Seçici olamıyoruz bir bakışa bir gülüşe tav oluyoruz hemen. Sonra sonuç malum işte. Yeni aşklara yeni yelkenler derken hep kullanılmış yelkenlere dek geliyoruz. Çıkmaya korkuyoruz açılmaya aşk denizine ama sen yinede beklemeyi dene. gelecek doğru kişi yolda :)))

• Erkeklerin geri kalanını tenzih ederim ancak olay bende şöyle gelişiyor;

Ortalama bir güzelliğe sahip her bayanla ilgilenebiliyorum ancak karşıdaki kişinin bu etkileşimi nasıl yönlendireceği çok önemli. Daha ilk zamanlarda kendinizi kafeslenmiş gibi hissettirecek ciddi söylemleri varsa (söz, nişan, evlilik...vs) direkt kaçış sebebi. Kendisini çok ağırdan satmaya çalışıyor, istemem yan cebime koy diyorsa irite edici. Benimle ilgilenmiyorsun tribini zaten hiç söylemiyorum. iki farklı hayatı yaşadığımızı ve ikimizinde kendi hayatımızın merkezinde olduğumuzu bilmemesi ve kendisini hayatımın merkezine koymamı istemesi zaten dokuz kusurlu hareketten biri.

1|0
    0|0
  • Kader bekle bırak zamana sevmek sevilmek kolay seni beğenen vardır söyleyemiyodur böyle ben hoşlansam söyleyemem Utangacim

1|0
    0|0
    • Evet artik oldugu kadar olmadigi kader :(

• Kader işte sen çıkma teklifi alamıyorsun ben çıkma teklifi edemiyorum

• şizofreniz biz =(

0|0
    1|0
  • İyimiş başlamadan bıkmış..!

Bence ya kendini ifade edemiyorsun, ya da Görüntün seni olduğundan farklı yansıtıyor.

0|0
    0|0
  • ulan bu gizlilerin de hepsi hoş hepsi güzel ...

0|0
    1|0
    • Tmm ben yüzüme bakilmicak bir şekilde cirkinim :(

• Zaten depresyondaydim iyce ice dogru batim sagol ya :( bu yuzden erkeklerden soguyorum zaten hep böyle seviyesiz yorum ve görüşler nazik ve anlayisli olsaniz nolurdu :(

• benim iltifatlarım seni mutlu etmiycek merak etme yatağına yattığında yine yalnızsın iç dünyanı değiştir mutlu olursun ...

• şükreden artık yapacak bir şey yok

0|0
    0|1
  • uzatma ver gitsin.

1|0
    0|0
  • ismail ykdan alıntı yaptığını duyduysa demek

1|0
    0|0
  • Ya senden bişey beklimistir belki çocuk hani umut verici bişey

Baktı belki umut vermiyon hareketlerini değiştirdi

0|0
    0|0
    • Sorunum benim cocuga umut vermesini bilememdir :( belkide bu yuzden herkes arkasini donup gidiyor :/

• InsAllah cikar kardesim :)

• :) hadi basarilar

• Sakin şampiyon fazla azma ;)

0|0
    1|0
  • şıp sevdiysen geçmişin erkeklerle doluysa ondan uzak duruyorlardır.

0|0
    0|0
  • bazi erkekler cok fenadir

0|0
    0|0
  • Henüz benimle tanismadin ama :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...