Kapat

Dövüş Kulübü filminin etkisinde kalmayan var mı ?

Dövüş Kulübünü izleyip de etkilenmeyen var mı ? bir anlığına "Bizim de böyle hayatımız olsa" demeyen var mı ? Buna benzer film önerisi olan var mı ? Aranızda ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı ?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• ona benzer film mümkünse olmasın

0|0
    0|0
    • Özenti şeklinde demiyorum sadece o tarz sisteme eleştirili, psikolojik vs. bir film. Özentisi olursa çok sevimsiz olur zaten. Ayrıca Dövüş Kulübü 2 geleceğine dair bir haber okudum. Mükemmel bişey olmayacaksa gelmesin lütfen :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kedimizin adı bile Marla

Sigaramın filtresi bile Marla

Daha ne diyeyim Marla için.

0|0
    0|0
  • Bir tümörün olsa adını Marla koyardım . marla'nın felsefesi her an ölebileceğiydi. Muhteşem ve sayıca fazla replikleri ile hatırlarım. Jack, Marka ve Tyler MUHTEŞEM İKİLİ :)) etkilenmemek mümkün değildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben hiç etkilenmedim.

Şiddetin övüldüğü ve kadınların cinsel objeden öteye geçmediği tuhaf bir biseksüel erkek dünyasına bolca anarşist söylemler ekerek "gerçek özgürlük bu" mesajlarına kalkışılması beğenimi kazanamazdı.

Bu ve Matrix filmi bir ideoloji haline geldi ve gençlerin kafalarını daha da bulandırdıkları görüşündeyim.

0|1
    0|0
  • yeni mi izledin kardeş ? izleyince insan garip oluyor psikolojik film tavsiyem zindan adası var beni tam 1 hafta düşündüren bir filmdi bence deli degildi o adam d

0|0
    0|0
    • Hayır kardeş ilk izleyişim 2000 yılındaydı sonra tekrar, sonra tekrar, en son da 2012 de izledim. Sadece aklıma geldi sorayım, bu tarz film varsa izleyeyim diye sordum :)

• Yok kardeş kalmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...