Biz Japonlara çiğ balık da yenirmi diyoruzda onlarda bize çiğ köfte yenirmi diyolarmıdır acaba?

Biz Japonlara çiğ balık da yenirmi diyoruzda onlarda bize çiğ köfte yenirmi diyolarmıdır acaba?

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şey değil ki.. Çiğ köfte etten yapılmıyor bildiğim kadarı ile kokmaz yani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet bir japon turist bana bir dün dedi ki

anka san çiğ köfte yenir mi

neden pişirmiyorsunuz diye

Dedim e işte aynı sizin çiğ balık olayı

1|0
    0|0
  • Adamlar bizim kadar sığ değil ki aşmış boyutta olduklarından ve sonuçta o köftede çiğ olduğundan elbette yerler..

0|0
    0|1
  • :) japonları bilmemde ben daha etin tuz ve acı biberle yoğrularak pişebileceğine inanan avrupalıya rastlamadım.. biz mi safız acaba ya :)

0|0
    0|1
  • Herkesin yöresel lezzeti kendine güzel.Çinliler böcek yiyor biz ıyk diyoruz. Bizimkilerde kokoreç yiyor adamlar da bize ıyk diyor yani :)

0|0
    0|0
  • sokakta bocek goremezsın japonyada ve çınde o adam gelıp benım yemek kulturumu sorgulayamaz..(dıpnot:çin'de artık ıkıncı cocuga ızın verılıyor eskıden hem erkegın hem de kadının tek cocuk olması kosulu vardı ama su an 2 gun once cıkan yasayla 2.cocuk bır tarfın tek cocuk olması durumunda yapılabılecek)..

0|0
    0|0
    • Bu kadar yakınmısın Japonlara :D Gündemini takp etmişsn resmen

• ben traderım benım ıcın her bılgının onemı vardır her bılgı ekonomıde degısıklıkler ortaya cıkarır ve fıyatlanır bu da spekulatorlere ve arbıtrajcılara para kazanma ımkanı saglar..homoeconomıcse gore bır ekonomıst olarak rasyonel bılgıye tam anlamıyla sahıp olmalıyım ancak o zaman marjınal faydamı maksımum yapıp gelırımı yukseltırım

• Cig kofte sevilmezmi sabah kalvatısında bile yerim o kadar hastasıyımdır : ) Cig balıga gelince insanların damak tadları farklı adamlar sadece cig balık degil ahtapot yılan ne bulursa yıyor : )

0|0
    0|0
  • o çekik gözlü ufaklıklar kurban olsunlar çiğ köfteye.olsada yesem şimdi ya

0|0
    0|0
  • Emin ol bir japona soru sorma imkanım olursa ilk önce neden killarinizi kesmiyonuz dicem ikinci olarak senin sorunu

0|0
    0|1
  • sen de olmasan RK :)

0|0
    0|1
  • senin sorularınla ciddi düşünüyorum <3

0|0
    0|1
  • japonlar pek sallamıyorlar hacı öyle şeyleri yiyip geçiyorlar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2