Objektif köşe yazarlari kimler ?

Malum hergun bir olay çıkar oldu .

Köşe yazarlarini takip etmek istiyorum ama objektif olduklarini dusunmuyorum.

Bana tarafsiz , objektif koşe yazarlarını soylermisiniz ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Pür objektif köşe yazarı yoktur. Daha az subjektif olan yazarlar vardır.Her fikri görüş, bir duruşu gerektirir zira.

Atv'de, başbakanın karşısında el pençe divan duran soytarılara ise gazeteci dahi denilemez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir an eski sevgililerimden biri sandım seni. neyse, köşe yazarlarının objektif olmasını beklemek doğru olmaz. olayları mutlaka kendi perspektiflerinden yorumlayacaklardır ki zaten doğrusu da bu.

1|0
    1|0
  • Yılmaz Özdil

1|0
    0|0
  • ekonomı yazarları arasında denız gokce asaf savas akat ve gungor uras objektıf yazıyorlar...gundem hakkında yazı yazanlarda cok uc yazarlar var.bu yuzden objektıf dıyebılecegım kımse yok nasıl yılmaz ozdıl sola yakın bır kalemle yazıyorsa fatıh altaylıda tam tersı sag gorusu on plana cıkarıp yazıyor

0|0
    0|0
  • köşesi yoksa kesin objektiftir adama köşe bile verememişler:D

0|0
    0|0
  • tarafsız olmasından çok hangi tarafta olduğu önemlidir. siyasette tarafsız kalmak, sağ iktidarın tarafında kalmak anlamına gelir.

0|0
    0|1
  • hiç yok.

1|0
    0|0
  • maalesef bu ülkede objektif görünmek birileri tarafından düşmanca yorumlaniyor.

yani gerçekleri tarafsızca yazsa bile iki tarafdan birine yaranamaz.

UĞUR DÜNDAR ve sözcü gazetesini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bitaraf olan bertaraf olur.

Hele hele, ülke bölünürken objektif davranan yazar bulunamaz.

0|0
    1|0
  • Bekir Coskun/Cumhuriyet

Emre Kongar /Cumhuriyet

1|0
    0|1
  • Pek yok bence :)

0|0
    0|0
  • tarafsız olamaz kimse

0|0
    0|0
  • sansürsüz haber istiyosan sözcü, aydınlık derim. diğer yayın organları hükümet lehine çalışıyor

0|0
    0|0
  • kalemi satılmış sözcü zaman cok Objektif

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...