Erbakanı nasıl bilirdiniz?

link

siz bu link hakkında ne dusunuyorsunuz .erbakanın sözleri sizce dogrumu yoksa degilmi ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mekanı Cennet olsun nur icinde yatsın Allah ondan razı olsun

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erbakanı sevmezdim fakat amerikanın köpeği olmaması da saygıyı hak ediyor.

1|2
    0|0
  • orduya karşı dik duramayan ve bir çok kişinin canının yanmasına göz yuman,muhafazakar kesime telafisi mümkün olmayan yaralar bırakmış bir adam olarak bilirim,çocukluğumda hafızamdan silinmeyecek birçok acıya sebep veren kişidir...

ALLAH rahmet eylesin..

0|1
    0|0
  • Erdoğan'dan iyidir gene

0|1
    0|1
    • nan!ülen ne zaman nerde görsem birşey demeliyim sana naaaaapim?:)+1 bir gerzek ekledi dün gece de,adı neydi Wood-Alcoholic felan.çıktı gitti sonra anlamadım:)))manyak mısın nan sen?:))))haahhaha

Erkekler Ne Diyor 5

• Siyasi lider olarak zayıftı düşünceleri başarılıydı ama çevresinin çok etkisi altında kalıyordu, tam manasıyla bir liderlik duruşu yoktu tabanına hükmedemiyordu, çoğu zaman halk nereye çekerse oraya gidiyordu bu da kendisiyle poliştikaların arasında kopukluğa neden oluyordu, nihayetinde iyi kalpli ama eksik yöneticiliğiyle iyi bilirdik komşumdu Ankara'da Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah çağ atlattı bu ülkeye .

0|1
    0|0
  • Erbakan ekonomi de Osman Altuğ ismini ön plana çıkarması ile bu ülke için gerçekten iyi bir şeyler yapmak istediğini göstermiştir.

0|1
    0|0
  • erbakanı iyi bilirdik ama onu kimse anlayamıyordu.anlaşılamamısında onu yok etmek isteyen düşmanların payı da büyük tabiki.bu yazdığını 2004 yılında görseydik çoğumuz saçmalıyor derdik.ama günümüzdeki yaşananlara bakınca ne kadarda zeki ve ileri görüşlü olduğunu anlıyoruz.

0|1
    0|0
  • İyi bir mühendisti. Siyonizmle ilgili tespitleri de harikadır. En sevdiğim sözü:

"Siyonizm öyle ustadır ki, kim ben mi, ben hiç siyonizme hizmet eder miyim şarkısını söylettirerek, kendi ordusunda işbirlikçilere askeri talim yaptırır. Hizmet etmiyorum zannedersin, halbuki hizmet eden ordunun içindesin, haberin yok. Siyonizm seni kullanıyor"

1|0
    0|0
  • İyi bilirdik

0|1
    0|0
Yükleniyor...