Şeytan Marka Giyer tarzında bir film önerirmisiniz?

Şeytan Marka Giyer tarzında bir film önerirmisiniz? eğlenceli romantik komedi tarzında :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Aşk Yemini - Beni hem ağlatıp hemde içimde değişik bir sevinç burukluğu bırakmıştır.

2- Kız Erkek Meselesi - Birbirinden nefret eden iki genç ' Kız ve Erkek ' Efsanevi bir şekilde vücut değiştirmişlerdir ve bol gülme garantili felsefe'den uzak gençlik filmidir ve romantik komediyi içinde barındırır.

Imm başka aklıma gelen bir dakika düşüneyim..

3- Çapkın - İsmini unuttum ama bilindik bir yakışıklı Hollywood oyuncusununda içinde bulunduğu muhteşem kadrosuyla yakışıklılıkla servet olur mu sorusunu bizlere sorduruyor. Tavsiyedir.

4- My Sassy Girl - Bu film beni gerçekten çok duygulandırmıştır zaman aşkı öldürür mü öldürmez mi sorusuna bir yanıt olarak yapılmış bence bu film. Hem Kore yapımıda var Amerikan yapımıda var. Filmin orjinali kore yapımıdır. Ama Amerikan yapımını tavsiye ederim.

Son olarakta severek ve heyecanla izlediğim bir film.

5- Çömez - Kısaca özetliyim oğlan asosyaldir. Uçuk tipler olan anne ve kız ile karşılaşır.

Kız oğlana aşık olmuştur. Oğlanda annesine. Ama sonunu öyle bir bağlamışlar ki ağzın açık kalır.

Üşenmeden sana cilt oluşturdum seçim senin iyi eğlenceler. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hem Romantik hem Komedi

Tam sana göre AyŞekeri : link

Bonobo Love..

Lalal lal laaaa

La la laaa

Mama miaa

1|0
    0|0
  • aşk tarifi güzeldir Şaşkın Brandon Fraser olan 10 things İ hat about you Şimdilik yeter Sanırıım iyi Seyirler :)

0|0
    0|0
  • "Melek Çakma Giyer"

0|1
    0|0
  • seytan marka gıyorsa o halde melek marka gıymıyordur.(yorum cesıtlerı mantıksal yorum alt dalı zıt kanıt..)..argoyu ızle

0|0
    0|0
  • Terminatör

0|0
    0|0
  • "emporio armani" :)

0|0
    0|0
  • şeytana giydirenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şişman kızlar

0|0
    0|0
  • bridget jones un günlüğü

0|0
    0|0
    • 2 gündür onu izliyorum 2 sinide bugün izledim çok güzeldi:)

Yükleniyor...