Şu anda başbakanlık secimleri olsa kime oy verirdiniz?

Benim kendi tercihim mustafa sarıgül chpnin genel başkanı olursa chpye vermeyi dusunuyorum.Başka birilerin tercihlerine saygı gösterelim.Herkezin kendi fikri

• AKP
    A seç
  • CHP
    B seç
  • MHP
    C seç
  • DİĞER
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi aynı tornanın ürünleri.Yoktur birbirlerinden farkı.

Yıllardır, sürgit bu tornadan çıkan "yan sanayiler" ile yönetiliyoruz.Kumanda merkezi, malum.

Yani mesele kişilerde bitmiyor.Temel değişmedikçe, Ali gitmiş Veli gelmiş önemli değil.

Bunların hiçbirine, bırak oy, günahımı bile vermem.

0|3
    1|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 14

• Devlet Bahçeli'ye oy vermek zorunda olsam da, kendisini suçlu buluyorum.

Bozkurt töresinde, sürüye, hükmedilen toprağa ihanetin türevleri bellidir. Bu kimi zaman, düşmanla iş birliği, kimi zaman kaçan askere göz yummak kimi zaman da Bahçeli'nin yaptığı gibi olan bitene sessiz kalıp bozkurtları saldırmaktan alıkoymaktır.

Türkiye, tam da bugün Türkçülere ihtiyaç duyarken, sokaklar kaynarken Bahçeli sürekli itidal çağrıları yaparken diğer yandan ocakların şeklini değiştirip Türkçü - Atsızcı Ülkücüleri tasfiye ederek yerlerine pasif, siyasi koridorlarda yumuşamış fareleri doldurmuştur.

Ülkü ocaklarının bir caydırıcılığı kalmadığı gibi, Ocaklardaki tunç yürekli reisler "OCAK DIŞINA" itilmişlerdir. Devlet Bahçeli'nin yaptıklarını, Bahçeli dönemi bittikten sonra görecek ülkücüler. Vatan bölünürken OY PATLAMASI YAPAMAYAN "Milliyetçi" parti, daha ne zaman yapacak?

Devlet Bahçeli istifa! Koray Aydın, Engin Alan, Erdal Sarızeybek hatta Osman Pamukoğlu gibi isimleri, asker kahramanları ve düzgün, korkusuz, hesap kitap yapmadan Türklük namına haykıran siyasileri istiyoruz.

2|3
    2|3
  • Sarıgül CHP'nin başına gelsin bence de. Meclisten def etmiş oluruz.

Cemaatçi adamları CHP'ye toplamaya ne kadar meraklı bu sosyal demokratlar :)

Ulan Türban serbest olduğunda, Türbanlı Vekilleri Meclise almayacağız diyen CHP'liler, oy toplamak adına Cemaatçi herifi Paritiye getirdiler. CHP gibi haysiyetsiz parti görmedim.

Osman Pamukoğlu'nu destekliyorum. AKP'nin enkazından bizi kurtarabilecek renkli bir kişilik. PKK'nın da korkulu rüyası.

Ancak, %10 barajı olduğu sürece, MHP'ye atmak zorundayım.

0|3
    1|2
    • Her şeyi korku cumhuriyeti yasalarıyla yürütmeye çalışıyorlar . Bu meclisteki 3 sihalşörler dönemine koca bir HAYIR . Tek çözüm HEPAR .

• Sarıgül Şişli de neler yapmadığını bir bilsen şuanki iktidara bile şükredersin.

AKP Sarıgül lü CHP kıyaslaması olsa ben kötünün iyisi AKP derdim.

Ama idealimdeki siyasi parti şuanda yok.

0|0
    0|0
  • MHP

0|3
    1|3
  • HEPAR ' a verirdim oyumu .

1|2
    2|3
  • tey-key-pi.

0|2
    1|3
  • başbakanlık seçimi nedir yaw? kaldı ki milletvekillerini bile biz seçemiyoruz

0|0
    0|0
  • CHPEEEEEE.

0|3
    2|4

• Hepar...

0|2
    2|3
  • normalde gorus olarak chplıyım ama barajı gececek ve oyumu hakedecek bır oartı gormuyorum malesef

0|0
    0|0
  • AKP'ye oy veririm..

1|0
    2|3
  • akp

1|2
    2|5
  • Halkların Demokratik Partisi ( HDP )

0|0
    2|4
  • Oyum AKP ye