Bebegimin egzemasi ne olacak?

Arkadaslar iki cocugum oldu ikisindede egzema oldu esimdede cikmis bebekken genetikmis ama cocuk aci cekiyor kasiniyor yuzunu parcaliyor kanlar icinde kaliyor ya alternetif tip yonteminde onerilebilecek birseyleriniz varmi

Güncellemeler:
Goturdugumuz doktorlar kortizonlu krem verdiler o krem de agir bebeklere cok iyi degil izler yaratiyor zaten doktorlarda hergun kullanmamizi yasakliyor, nemlendirin veya ozel sampuan verdiler ise yaramadi altarnatif onerileriniz varmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• tek çözüm doktora götürmen burada çare aramaktansa atlayıp bir araca doktora götürsen daha iyi olmaz mıydı

0|0
    0|0
    • Biz yurt disindayiz burada olsun tr de olsun goturduk agir krem veriyorlar ve buyuk oglumda kullandik kortizon izler yaratti , sadece nemlendirin diolar zaten kortizonuda cok kullanmamizi onermiyorlar care kalmada iki yildir denemedigimiz sey kalmadi

• çok geçmiş olsun eğer yararsa Antalya ya da mersine gelebilirsiniz bursa daki uludağ üniversitesi hastanesini size tavsiye ederim çocuk bölümü çok iyi bir çok kişi orada care buldu birde buraya gelin

• Bn sntalyaliyim zaten tr geldigimde giderim sagolun

Erkekler Ne Diyor 2

• aman diyim bebek bu alternatif bişi deneme.neyin ne zararı olur anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Geçer kardeş üzülme.Ayrıca bunun kültürle ne ilgisi var anlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beyaz dut önerilir bu durumda hiç denediniz mi

0|0
    0|0
    • Yok hic denemedim iyi geliyor demekki aktarda mi satiliyor?

• Cok cok tsk ediyorum umarim ise yarar onu oyle gorupte bisey yapamamak kahrediyor bizi sagolun..

• rica ederim

geçmiş olsun

• kışın azar egzama soğuk yaktığı için. soğuğa çıkarma çocukları ciltleri kurumasın. nemli ve sıcak olması lazım ciltlerinin

0|0
    0|0
    • Haklisin nemli havada kalmalari daha iyi oluyor , oglumun egzemasi gecti iki yasinda olacak onumuzdeki ay umarim kiziminkide gecer .. Cvp icin tsk ler

• geçer merak etme. ama dikkat etmezsen tekrarlayabilir. geçmiş olsun miniklere

• Sagolun dikkat ediyorum cok fazla ama umarim gecer yoksa kendi cekiyor bizde cekiyoruz uzuluyoruz iyi aksamlar

Yükleniyor...