Üniversite ortamı nasıl???

özellikle İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde? yurt ev arkadaş konserler hocalar ulaşım yemek ? heryönden nasıl bir ortamdır bana biraz bilgi verir misiniz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş ortamını çok iyi seçersen o kadar iyi bir üniversite yaşarsın. Fakat arkadaş ortamını seçerken aceleci davranır ve iyi seçimler yapamazsan üniversite hayatı zindana dönüşür ve senin hayatını da olumsuz etkiler. İyi arkadaşlarla yurt da ev de konserler de ulaşım da yemek de zevkli hale gelir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Üniversiteye ve semtine göre değişir çok genelleme olmuş

1|0
    0|0
  • İstanbul cok kalabalık bı sehır oldugu ıcın orda ogrencı olmayı hıc ıstemem.

Eger ogrencı olacaksan ankarada ya da eskisehirde olacaksin.

Ama eskisehir biraz daha rahat bir ortama sahip ben orta karar oldugu ıcın Ankara gıbı ortamlarda ısterım.

1|0
    0|0
  • paran varsa her yer iyidirr paran yoksa maddi durumun pek iyi degilse üniversite azap gibidirr

2|0
    0|0
  • ankara genel olarak güzel ama üniye göre de değişir tabi, gazide görmek istemeyiz sizleri berbat çünkü ama hacettepe odtü iyidir

cayırt

1|0
    0|0
  • aklındaki amerikan üniversiteleri gibi değil o kesin de :D

1|0
    0|0
  • İStanbul hareketl renkli ve PAHALI. Ankara ise düzenli ucuz rahat ve SIKICI

1|0
    0|0
  • İstanbul Ankara gibi yerlerde güzel, Hem eğitim kaliteli hem ortam güzel hemde olanaklar çok fazla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben doktora için ist. düşünüyorum ama orda yaşan bir arkadaşım 2 binle pek geçinemeyeceğimi söyledi. Ankara da yaşamak daha ucuz. sadece bunu söyleyebilirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...