Viski içmek hakkında bilgi

Yılbaşında hediye gelen 70 lik grants viski yi içmeyi planlıyorum daha önce hiç viski içmemiştim (rakı vodka cin gibi içkileri tercih ediyorum genelde) nasıldır tad olarak ne ile iyi gider ilk içişimi ve yılbaşını zehir etmek istemiyorum ne ile karıştırmalıyım?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Viski sek içilir, bazıları tek buzla fazla sulandırmadan içmeyi sever, ama bence daha önce içmediysen tadını tanıyana kadar, bol bol buz az viski şeklinde iç. Çünkü soğutulmamış sek viski damakta yağlı bir tad bırakıyor bana göre. Buz o yoğunluğu çözüp alttaki aromaları daha iyi anlamanı sağlıyor.

Eğer sek halini sevmezsen viski, soda, portakal suyu, buz ile bir kokteyl hazırlayabilir kahveyle tüketebilirsin.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben viskiyi sade içerim. viski kadar güzel içki var mı ^-^

0|2
    0|0
  • :) pek bilmem ama sade içemeyince icetea ile içmiştim olmuştu. :) bir de fantayla içmiştim.

0|1
    0|1
  • Viski tek buzla karışır sadece.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Viskinin içine bişey karıştırma buzda atma bardakları güzelce sogut bardak değiştirerek iç yanında bitter çikolata ve sigara yeterli içimi güzeldir alıştıktan sonra kafasıda iyidir :)

0|1
    0|0
  • Sakın bir şeyle karıştırıp heba etme viskiyi. Zaten aroması derin oldugundan alkol tadı cok rahatsız etmez. Al bir çikolata onunla beraber iyi gider.

0|1
    0|0
    • Bunu çok dediler ama vodka kaliteli değilse sek hiç gitmiyor buda onun gibi değildir umarım çikolata konusundada 400 gr lik toblerone aldım :D

• Viski sek içiliyor. Azar azar içersin inan çok hoşuna gidicek

• Odundan hallice mazot gibi. Hafif boğazı yakar. Genelde çikolatayla ya da bademle iyi gider. Keyif içkisidir oturalım sarhoş olalım içkisi değildir.

0|1
    0|0
  • viskinin yanında çikolata gider. etkisini azaltmış olursun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...