Extacy hap bağımlılık yapar mı?

3 kere denedim bunlardan. nerdeyse 3 aydır hiç almadım. ama bazen yabancı hareketli bir müzik duyduğumda sanki onun psikolojisi içine giriyorum. bacağım titriyo çenem oynuyo. açıkcası hoşumada gitmişti ama kullandığımın ertesi günü bunalım geçiriyorum ve pişman oluyorum

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar ilk önce otla başlar.Hoşuna gider üç içer beş içmez fakat bir an içinden düşünür "Eh onca zamandır ot kullanıyorum.Bir şey olmadı daha farklı kafalar var dünyada.Bana bir şey olmaz".Hap türevlerine geçer ardından.Bu sefer bağımlılık başlar ve içinde ki istek git gide derinleşir.Kendindeysen silkelenirsin bir süre bırakırsın ancak sonra tekrar geri dönüş yaparsın.Aynı zamanda bir süre sonra ailenle ve arkadaşlarınla aran açılır

Tüm arkadaş çevrem kullandığı için çevrem de çok fazla örnek var neyse ki hala kullanmadım.Kullanmayı da düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• büyüyünce geçer

0|0
    1|0
  • Ağzını kırıyım site Ahır gibi

Şarapçı kızlar, hapçı kızlar, manyak kızlar, konyakçı kızlar, kızlıkçı kızlar, zarsız kızlar, ruhsuz kızlar, memesiz kızlar, akılsız kızlar

Serbest Kız piyasası ağzını kırıyım site

2|1
    3|1
  • bagımlı olmusun zaten 3 kere deneyen 10 20 30 derken bağımlı olur

0|0
    0|0
  • bu soru birazdan kalkardiye düşünüyorum ve sen akıllı ol daha başka ne kullandın bilmem ama ex onlara benzemez uzak durmaya çalış

0|0
    0|0
  • Daha fazla kullanma,sınırdasın, dönüşün olmaz.

1|0
    0|0
  • ertesi günü yaşadıkların normal. bağımlılık yapar mı bilemem ama ben uzun yıllar kullandım ve bıraktım artık aramıyorum. ayda yılda bir belki atarsam atarım

0|1
    0|0
  • herşey bağımlılık yapabilir. sonuçta bir insana aşık oluyorsun o da bağımlılık yapıyor :D senin psikolojine iradene bağlı tamamen.

1|0
    0|0
  • güzel olan herşey bağımlılık yapar tabi bağımlılık da kişiden kişiye değişir. iradene ne kadar sahip olursan o kadar az zarar alırsın. ama hayata bir kere gelicen herşeyin tadına bakmak lazım tabi :)

0|0
    0|0
  • Yoksunluk sendromuna giriyorsun çünkü. Ama bu bazı zamanlar oluyorsa gayet şanslısın. Hayatını mahvetmek senin elinde.

0|0
    0|0
  • Bu haplar sigara gibi maddesel bir bağımlılık yapmaz. Bunun bağımlılıkları psikolojiktir.

Yani;

Canım sıkıldı bir tane atayım da mutlu olayım dersin. Bir zaman sonra diğerleri gelir. Gençsin tabi yaşayacaksın elbette ama abartmamakta fayda var.

0|0
    0|0
  • bizim burada 15 yasındakiler falan alıo modası geçmedimi onun daha :D

1|0
    0|0
    • Modası geçerse dünyanın sonu olur bilader... sanki koko mu cekıyordun günlük de konuşuyor böle

• sana 3 gibi gelmiştir sen yanına bir 0 daha koy :D

0|0
    0|0
  • ex bağımlılık yapmaz sadece o mutluluğu tekrar yaşamak istersin

0|0
    0|0
  • kullanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 kere ictim kimse bağımlılık yapmıyo de mesin yapıyo ne zaman yabancı sarki duysam patlayan birini görsem cenem ayaklarim titremeye başlıyo heycanlaniyom ailem ictigimi öğrendi ssozverdim iicmicem diye dun yyokluğundan agladim insanın ailesi arkadaşı sevgilisi oluyo onu icince ddunyayadaha da farklı bakmaya basladim ne yapcam bilmiyom

0|0
    0|0
  • evt tatlım yapar bir çok da zararı var.. brak bence eğer yoksunluk belirtileri görüyorsan profesyonel destek al derim ben:)

0|0
    0|0
  • Nerden buliyonuz bu haplari

2|0
    0|0
  • Ex bagımlılık yapmaz. Ama kullancaksanda uzun süre arayla kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...