Sevgılıye defter yazmak..

Arkadaslar sevgılıme defter doldurup vercem ben yazdım yazdım aklıma daha gelmıyo 30 sayfa felan kaldı. Bana tavsıyeler versenız veya link atsanız.. Şiir, yazı fark etmez. Herkeze +1

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman biraz da ingilizce yaz

oh tonight you killed me with your smile so beautiful and wild so beautiful

(bu gece gülüşünle beni öldürdün öylesine güzel ve vahşice ki öylesine güzel)

No one will love you the way I do;No one will love you;Love you like I do;It will never be the same

(hiç kimse seni benim sevdiğim şekilde sevmeyecek;hiç kimse seni sevmeyecek;benim sevdiğim gibi;asla aynı olmayacak)

You put me through

(sen beni baştan sona ifade ediyorsun)

0|0
    0|0
    • Gavur değiliz allaha sukur ısım olmaz gavurun diliynen felan yıne de sagol turkcelerını yazarım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• kardeşim valllaha ben kaç 30 sayfa yazdım halada yazarım eski sevgilime günlük değil ama sadece önemli olan durumları yazarım falan onun doğum günü olduğunda falan sonra benim dığum günüm olduğunda kutlamadığını bu tarz şeyler baya oldu kitap olmuştur bir gün verecem ama okuuduğu zaman nasıl tepki veriri bilemiorum.

0|0
    0|0
    • Sevinir illa ki..

• sevinirde sevinme süresi çok fazla sürmez :) o defterin kıymetlenmesi için ölmem lazım o yüzden ölene kadar yazayım diyorum öldükten sonrada okusun belki o zaman daha kıymetli olur :)

• ya bırak kızım okumaz o onu işin gücün mü yok allasen?

0|0
    0|0
  • yavuz çetin sadece senin olmak istedim yaz :D :D

0|0
    0|0
  • göğe bakma durağı

cayırt

0|0
    0|0
  • benim de böyle senin gibi çok dusunceli romantik tatlı bir sevgilim olsun yaaa :-D:-D

0|0
    0|0
  • sen o defteri verirsen o çocuğu unut derim :)

0|0
    0|0
  • aşk bir vişne ye ye kişne jklşi en sevdiğimm bu :P:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesela o günün nasil gectini yazabilirsn

Veya beraber bir sahiplendinih sarkiniz varsa onun sözlerini

Yasadiklarinizi, hayallerinizi yasamk istediklerinizi felan .

0|0
    0|0
    • Hepsını yazdum dedıklerının

• Cekindiniz fotoraflari yapistir

Veya ilk verdigi cicegi kurutup yapistir

Yada beraber yaptiniz bisilerden anilar kaldiysa mesela sinema biletinizi veya o tarz seyler onlari yapistir o günkü yasadiniz seyler cok güzel omdunu yaz ya da ne yasadiysaniz onu

• gözlerini kapat vee onunla en çok yapmak istediğin şeyii hayal et.. gözlerini aç vee derin nefes al kaleme dök sayfalar dolabilir.. :) defter yazıldıgına göre yazıda iyisindir diye söylüyorum sadece sevdiğin gelsin aklına tamamdır..

0|0
    0|0
    • Onları yaptımda acık var 30 sayfa işte onu kapatmaya ugrasıyorum :)

• onu ilk gördüğünde hissettiklerinle düşündüklerini yazabilirsin anlamlı olur :) ya da onun yaptıgı ama senın asla unutamadıgın bir olayı kaleme al derimm..

• Pek bir yaratıcı gördüm seni.

0|0
    0|0
  • bende yazıyordum günlük gibi arada fotoğraflarımıda koyuyorum hala yazıyorum ama ayrıldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...