Pepee'yi nasıl buluyorsunuz?

Çocukların bayılarak izlediği Pepee'yi nasıl buluyorsunuz? Çizgi filmdeki olumlu, olumsuz yanlar neler? Eğitici olduğunu düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
Çizgifimdeki karakterler dikkat çekici renklerde. Bu, karakterleri ön plana çıkarmada gayet iyi ama arka fondaki renklerin daha silik tonda olması gerektiğini düşünüyorum. Kavram ve beceri öğretiminde ise çok iyi. Renkler, şekiller, mevsimler gayet güzel bir şekilde şarkılarla anlatılıyor.

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlar zihinsel engelli çocuklara 1 ayda öğretemediğimizi 10 kere izletip öğretiyoruz benim öğrenciler pepeyle büyüyor ve eğitilemez dediğin çpocuk belli bi noktadan sora sorularına doğru cevaplar veriyor renkler sayılar vs. şuşunun sesi beyin mikiyor fakat azımsanamayacak dersede eğitici 3-4 yaşına kadar normal kardeşiniz çocuğunuz varsa eğitmen olarak şiddetle tavsiye ederim pepenin sarıları çoğalıyorrr :)

1|0
    0|0
    • Meslektaşız sanırım.

• yok hocam estğfurullah sadece insan çocuklara üzülüyor ama ben ailelere daha çok üzülüyorum gerçekten evlat olsa sevilmez deyimini insan cidden sorgulamıyor ve aileler psikolojik olarak çökmüş değil bi kaç katman yerin toprağın altındalar

• Çocuklar genelde okul çağındaki çocuklar ve aileler artık şok, inkar aşamasını geçmiş durumlar. Çare arıyorlar. Bunu görmek öğretim ve eğitimleri için çabalamak güzel şey.

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla hemşire, bizim zamanımızda bu çizgi filmler olsaydı şimdi aya çikmistik:) bizim zamanımızdaki fırlamalar, şimdi ki fırlamaların eline su dökemez.

Nerdee:))

1|0
    0|0
    • Bizim zamanımızda şirinler, tom ve jery, tweety, bugs bunny, casper vs. vardı. Onlar da ayrı heyecan verirdi bizlere. Çizgifilm izlemek için sabah erkenden kalkardık belli saatleri vardı şimdi öyle mi?

• Gerçekten öylelerdi. Bazen arada şirinleri izliyorum, bana hala aynı zevk yaşatıyor. Gerçi şimdiki ufaklıklar bizim çizgifilmlerimize burun kıvırıyor ama olsun çokta tın:))

• Bizim çizgifilmlerimizin zeka düzeyleri biraz daha üst seviyede idi. Şimdikiler biraz daha çocuk zeka seviyesine indirgenmiş durumda.

• İyi bilirim o keretayı.

1|0
    0|0
  • pepeyi okula göndermelerini bekliyorum ben pepenin birleri çoğalıyorr yada ergenliğinde pepenin problemleri çoğalıyo evlendikten sora pepe kafasını taşlara vuruyorr :)

1|0
    0|0
  • 4 yaşında yeğenim var.evde oyalayayım diye bu pepe ye denk geldik.izlediğim bölümde bide küçük kardeşi var herşeye ''bende bende '' diye atlıyordu.denk geldikçe o günden itibaren izlerim.arada kelebekleri sayıyorlar kurbağa kovalıyorlar.

1|0
    0|0
  • büyük küçük :I

pepeveşila seni andım

2|0
    0|0
  • Güzel bende beğeniyorum

1|0
    0|0
  • ahaha bi kere izlemiştim çok sevdim:))

1|0
    0|0
  • Cocuklugunu yaşayamamışlar izliyor.

1|0
    0|0
  • valla mecburen ızlıyorum oglum kalkmıyo basından

1|0
    0|0
  • ailemizden biri gibi

1|0
    0|0
  • pepe degıl de onun dedesının konusmasına bayılıyorum

1|0
    0|0
  • canım obenım kahramanım... pepe peepeee yaralanmışşşş...

1|0
    0|0
  • madridli pepe sandım :))

1|0
    0|0
  • toprağım pepe iyi uşaktır hastır. adamın hasıdır.

1|0
    0|0
  • çok üzülüyom o çocuga

0|0
    0|0
  • hiç bulamadım gözükmüyor bana :)

0|0
    0|0
  • kanal değiştirerek buluyorum hangi kanalda olduğunu bilmiyorum çünkü

1|0
    0|0
  • iyi buluyorum eğiticidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• caillou tercihim hele babası yokmu öyle bi koca bulim dakka düşünmem..

1|0
    0|0
  • Pepee yine iyi.

Caillou'yu sevmiyorum. Çünkü çocuklara inatçılığı öğretiyor. Tam da o tarz bir bölüme denk gelmiştim. Çocuk hayvanat bahçesine gitmek istiyor babası izin vermiyor en sonunca çocuk ağlamaya başlıyor. Buna özenenler de aynısını yapıyor... Her istediğini yapıyorlar, çocuklar da ona özeniyor her istediğinin yapılmasını istiyorlar. Caillou donu bile var resmen beyin yıkıyor. :D

1|0
    0|0
  • cok tatli :)

1|0
    0|0
  • Benim yorum yapmama gerek yok herhal:p

2|0
    0|0
  • Ufak erkek kardesimle izleriz. :) Bence gayet sevimli bi karakter. Egitici de... Rakamlar, reenkler ve en onemlisi bizim kulturumuzu yansitiyor. Halay :)

2|0
    0|0
    • pepee foreveerr:D:D bence çok faydalı..en azından çocuklara kültürümüzü öğretiyor..calliou gibi saçmalamıyor..

• Gülünç buluyorum.

1|0
    0|0
  • candir o :) yerli mali çizgi film ya yerim ben onu. Kardeşimle oturup izliyoruz çocuğm olsa gönül rahatlığıyla izletirdim

1|0
    0|0
  • 10 numara bence ... gayette eğitici :)

1|0
    0|0
  • çok şekerler :)

1|0
    0|0
  • çocuklar seviyorsa bi bildikleri vardır.bize de bok yemek düşüyor bu durumda.

1|0
    0|0
  • Ben hiç izlemedim onu ya.

1|0
    0|0
  • çalıntı oda

1|0
    0|0
  • Babannesini ve dedesini hiç sevmiyorum ya, sesleri çok yapmacik geliyor, ama pepe çok tatli birde bir kadin varya neydi adi iste onuda sevmiyorum. şuşu muydu neydi

1|0
    0|0
Yükleniyor...