Hangi yabancı dili ana diliniz gibi konuşmak isterdiniz? Ve neden?

Hangi yabancı dili ana diliniz gibi konuşmak isterdiniz?

Ve neden?

0|0
11|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• İyi derecede rusça orta derecede ingilizce , yabancı dilden sayılırsa ana dil seviyesinde azerbaycanca biliyorum.

Japonca öğrenmek istiyorum. Ana dil seviyesinde olmasa da ileri seviyede rusça ve ingilizce için çalışmalarım devam ediyor.

Sebep , işim gereği ihracat üzerine bir firmadayım, rusya ,abd brezilya malezya gibi ülkelere araç parçaları yolluyoruz, ileride başka görevlerde aktif olarak yabancı dillere ihtiyacım olacağını düşünüyorum.

Ve diğer sebepler.

1|0
    0|0
  • İngilizce, konuşuyorum da çok şükür. Gittiğim her ülkede bu dili konuşunca karşımdaki kişi de kendisini bu dilde konuşmak zorunda hissediyor çünkü. İngilizce'den başka hiçbir dil bu etkiyi yapamaz. Dünya dili diyebiliriz özetle.

1|0
    0|0
  • ingilizce konuşuyorum zaten sıra ispanyolca ya da çinceye gelsin isterim

1|0
    0|0
  • ben korece konusmak isterdim hosuma gidiyor o dil dizileri bile alt yazili izliyorum:)

1|0
    0|0
  • İngilizce diyorum. Bir gün yurt dışına çıkacağım inşallah, o zaman lazım olacak. İngiltere,İrlanda,İzlanda ve ya Galler'in kırsal bölgelerinde rahatsız edilmeden yaşamak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Birkaç dili ana dilim gibi konuşuyorum zaten...İşim icabı öyle gerekiyor...Para..Para..para...!

1|0
    0|0
  • İspanyolcam ingilizceme göre daha iyi.

2|0
    0|0
  • Rusça veya İtalyanca konuşmak isterdim çok zor dil oldukları için.

2|0
    0|0
  • İspanyolca. Küçüklükten beri koyu Barcelona taraftarıyız :)

1|0
    0|0
  • Rusça.

Aksaray civarında yardıma ihtiyacı olan ve İngilizce de bilmeyen kızlarımıza, bir şey sorduklarında tren muamelesi yapmamak adına Rusça.

1|0
    0|0
  • ispanyolca dünyada en cok konusulan dillerden ve kulağa hoş geliyo

1|0
    0|0
  • ingilizce ve italyanca birgün olucak ...sadece istemek yeterli ..orta seviyeleri geçtik simdi üst seviyelere geçiş zamanı . . .

2|0
    0|0
  • aslında ben yabancı dilimi çok iyi kullanıyorum ama ingilizceyi bilmek isterdim.afganistan kandahar amerikan-nato askeri üssünde durumu izah edicem dice canım çıkıyodu :)

ayrıca ingilizce her yerde lazım oluyor.

1|0
    0|0
  • Arapca link

1|0
    0|0
  • ispanyolcaaa kesinlikle çok isterdiim :) çünkü ispanyol kültürüne çok sıcağım neden bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • bütün dilleri konuşmak isterdim bir tane kesmez :D ama bir tane ise ingilizce çünkü heryerde kullanılıyor

1|0
    0|0
  • ingilizceyi konuşuyorum hani yabancı bir adamla maç muhabbeti yapacak kadar yani..

1|0
    0|0
  • ingılızce netcede evrensel dil

1|0
    0|0
  • Japonca, ileride işimde kullanmak için asya dillerine yoğunlaşıyorum anadilim gibi olmasa iyi derece konuşabiliyorum ama iş yazmaya gelince epic fail

1|0
    0|0
  • Japonca.Kültürleri hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • Türkçe :) Güzel bir dil :)

1|0
    0|0
  • Elfce :)))))

1|1
    0|0
  • Rusca :D nedeni yok kızım rus iste anla artık cibili cibili şak şak şak altını yedili :D

1|0
    0|0
  • İngilizce.Çünkü dünyada en çok konuşulan dil.

1|0
    0|0
  • türkçe bence

1|0
    0|0
  • Arapça

1|0
    0|1
  • vucut dilini ana dilim gibi konuşmak isterdim :)

1|0
    0|0
  • ingilizce,çince,arapça bu dilleri ana dilin gibi konus zaten zenginsin

1|0
    0|0
  • Japonca çekici geliyor herşeyleri =)

1|0
    0|0
  • ingilizcem süper kamonnn

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 11

• İspanyolca hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • İspanyolca.

1|0
    0|0
  • ingiliz aksanı istiyorum ya çok hoşuma gidiyor resmen çekici :D

1|1
    0|0
  • ingilizceyi isterdim bir turlu ogrenemedim ya :)))) hangi ulkeye gitsek rahatca konusurduk iste

1|0
    0|0
  • Fransızca. Dersini aldım ama bir türlü tam öğrenemedim içimde kaldı. Çok hoşuma gidiyo aksanları.

1|0
    0|0
  • İngilizce

1|0
    0|0
  • Benim ana dilim fransızca, bunun dışında türkce, azerice, ingilizce, espanyolca ve hollandaca konuşuyorum

1|0
    0|0
    • Xper 1 sin geri mesaj atamiyorum arkadaslk almayida kapatmssn istek gonderirsen ancak geri donebilirim :)

• fransızca belli başlı kitapları orjinal haliyle okumayı çok isterdim

1|0
    0|0
  • Ingilizce tabikide cunu dunya dili.

1|0
    0|0
  • İngilizce.

1|0
    0|0
  • arapça ve franca. çok hoşuma gidiyor olan diller kabaca. yo yo

1|0
    0|1