Ahmet Kaya ilgili fikirleriniz nelerdir ?

Merhaba arkadaslar size bir sorum olacakti sizde Ahmet Kayanin terorist oldugunu mu dusunuyorsunuz ben dusunuyorum kendimi bildim bileli hem muziklerini hemde kisiligini seviyorum ve onun hakkinda ozur dilerek yaziyorum "serefsiz,it" yazanlari anlamiyorum, Adam memleketinden uzakta ölüp gitti, ayip bence

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Kaya eline silah alıp kimseyi öldürmedi. Daha fazla tartışmanın bir anlamı yok.

Müziğine gelirsek Türkiye de birçok insan her kesimden Ahmet Kaya nın eserlerinden hoşlanır ve halen de dinler.

Böyle bir Türkiye deyiz. Birilerin gazıyla ağzıyla koyun sürüsü de olabiliyoruz ama gerçekler Ahmet Kaya yı dinleyenlere bakıldığında tokat gibi tersi durmakta...

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• gebersin gitsin tohumuna para mı saydık.ne kişiliğinden ne müziğinden banane.bölücülere 1 damla su yok bu ülkede.

4|3
    0|5
  • Ölünün arkasından konuşmak yakışıksız bir durumdur.

Fikirleri ve eserleri üzerine değerlendirme yapılabilir.

1|1
    1|0
  • terörist mi it mi bilemem ama vatanperver olmadığı kesin

hangi etnisiteden olursa olsun kürttür eyvallah saygımız sonsuz ama vallah biz apoyu özledik dersen bir inandırıcılığı kalmaz vatan hasretinin de özleminin de

ayrıca arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım dedi..

taktir sizin tabi

1|3
    0|3
  • Merhaba canım benim

O bölücü onu dinlemeyelim

Şu kürtlerin onu dinlemeyelim

Bu arapların onu dinlemeyelim

Derler

Ama nedense

Bu zamanında anamıza atamıza bıçak çeken İngilizlerin, Amerikalıların müzikleri demezler ha bire dinlerler...

Ben dinlerim. Adamın müziğini dinlerim severim. Kendisini sevmem önemli değil

Şarkıları onun kadar içli okuyan yok

Hele şu; Şu dağlarda kar olsaydım varya..

Mmmmh

Bilgisayar v.b bizi bölmek parçalamak isteyen adamların, Coca Cola v.b ve birçok medikal malzeme İsraillerin.. Haydi bunlardan da vazgeçin

youtube.com/watch?v=HNPwLTlNx68

Şu dağlarda kar olsaydım olsaydım

Bir asi rüzgar olsaydım olsaydım

0|2
    0|0
  • vatan haini diyenler keşke onun onda biri kadar bu vatanı sevseler o herzaman türk ve kürt halkının bağımsız bütünlüğünü savunmuştur link

0|2
    0|0
  • onu asla sevmeyeceğiğm.kimliği sanatı üslubu değil...yalancı kaypak ve şerefsiz olduğu için.ona rahmet okumam kimse benden bunu beklemedi bekleyemezde.sözde kürdistan haritasının önünde(içinde türkiyenin de bir parçası olan o meşur harita)türkü söylediği,almanyaya gidip mercedesimi şerefsizlerin ülkesinde bıraktım dediği için.

2|1
    0|2
    • apo da yakalandığında türk halkını seviyorum diyordu.böyle tiyniyeti bozuk gevşekler işlerine gelmediği herşeyi inklar ederler.ona sorsan o haritanın varlığını da inkar ederler.eeee inkar nede olsa son zamanların modası.

• Sende mi terörist olduğunu düşünüyorsun ? Bu arada bu başlığa itçiler gelmiş bunlarla tartışmaya girilmez. Adamı sanatçılığıyla eleştirin.

0|2
    0|0
  • Ahmet kaya sadece "Zamansız öten horozdu"

1|1
    1|1
  • Evet şarkıları güzel ama PKK yandaşı.. Ülkesinden uzakta ölmeside bu yüzden..

2|1
    0|2
  • Ben Apoyu Özledim Diyen Adam Terörist Degil Yani Memleket Sevdalisi . Vatan Hanini Bir Şerefsiz .

1|2
    0|5
  • yaz youtubeye araştır biraz görürsün vatan haini olduğuna dair bir çok belge var. sesi güzel allah var ama bir türk vatandaşı olarak sevmiyorum. dünyanın en iyi sesine de sahip olsa banane kardeşim başka sanatçımı yok derim

0|0
    0|0
  • Severim kişiliğinide müziklerinide onun zamanında yaşam çok farklıydı adam gibi adamdı kısacası yok böyleydi yok şöyleydi diyenler ırkçılık yapıyor resmen onlarda önden y...nler

1|2
    1|0
  • Ölmüs Adamın arkasından kufur edenler ınsanlıktan nasibini almamıs insanlar.

1|1
    1|0
  • Sesi ve bazi şarkilari gerçekten çok güzeldi diyecek laf yok. Ama geri kalanını kaldir çöpe at. Arabamı şerefsizlerin memleketinde bıraktım diye adamdan hayir gelmezdi zaten.

2|1
    0|2
  • Bu Ahmet kaya hakkında felan terorist diyenler hakkında hıcbısey bılmeyenler once bı hakında bir arastırma yapın bı adamın belgeselını ızleyın sonra yorumlar yapın ve Ahmet Kaya 10 numara adamdır teröristte degıldır.

0|1
    0|0
    • Tabi canim hic terorist olur mu biz apoyu ozledik demesi vatan sevgisinden dagdaki adamin paraya ihtiyaci var diye basbas bagirmasi da memleket ozlemi

• Adam acık acık benım teror orgutuyle bı alakam yok dedı pekı buna ne dıyorsunuz hakarette etmeyın

• bende zamanında senın gıbı dusunuyordm 3 saatlık belgeselını ızledım ayrıntılarıyla ve gercegı gordum

Kızlar Ne Diyor 2

• düşmanın bile olsa mert olacak ki,Ahmet Kaya her ne kadar siyasi görüşünü savunmasam da mert bir adamdı,dava adamıydı ve davası uğruna sürgünde vefat etti...

şimdi kimleri görüyoruz ki hem pastam dursun hem karnım doysun diyorlar...

1|3
    3|1
  • siyasi yönüyle ilgilenmiyorum şarkılarını severim

0|3
    1|0
Yükleniyor...